Robi ála ryby

Publikováno: 01. 05. 2013   Autor/ka: Pavel Ovesný
Druh jídla: Hlavní chody
robi-ryby
Ingredience:

robi plátky
sojová omáčka
koření na ryby
vločky z mořských řas
olej na osmažení

Postup:

Robi se dá připravit na spoustu způsobů – třeba s příchutí mořských ryb. Robi plátky pokrájejte na menší kousky a nechte namarinovat v kvalitní sojové omáčce, do které přidáte vločky z mořských řas (např. nori) a směs koření na ryby. Nechejte okapat a orestujte v oleji (koření nasypejte na horní stranu plátků i při smažení). Pokapejte citrónem a podávejte nejlépe s bramborem, sojanézou a zeleninovou oblohou.

Tagy:
Robi

Pronikněte za jeden večer do tajů rostlinné stravy

Online kurz Rostlinný jídelníčekV online kurzu Rostlinný jídelníček se s vámi podělím o nezbytnou teorii i praktické tipy a postupy, jak jíst pestře a chutně. Na zoubek koukneme luštěninám, ořechům, alternativám masa a mléka, dochucování i samotnému sestavení jídelníčku. Online kurz se 45 kapitolami a 2,5 hodinami videí můžete sledovat z pohodlí domova Zjistěte víc

 

 

Řešíte, jak si dobře vybrat kuchyňský přístroj? Získejte užitečné tipy i slevové kódy z našich článků.

E-mailový oběžník Vegmania

Chcete dostávat užitečné tipy a triky z rostlinné kuchyně nebo tématické recepty podle ročních období do vaší pošty? Věnujte mi e-mail a já vám 1 - 2x do měsíce napíšu. Nechcete kupovat zajíce v pytli? Pak se nejdříve podívejte se, jaké e-maily můžete očekávat.

Chcete dostávat užitečné tipy a triky z rostlinné kuchyně nebo tématické recepty do vaší pošty?