Vanilkový raw puding

Publikováno: 09. 12. 2012   Autor/ka: Pavel Ovesný
Druh jídla: Dezerty & cukroví
Vanilkový raw puding
Ingredience:

1 avokádo
3 zralé banány
2 lžíce pomletých sezamových semínek
mletá vanilka (případně vanilkový cukr)

Postup:

Vezměte 3 zralé banány (nejlépe už s černými puntíky, pak mají hodně cukru a jsou sladké), avokádo rozkrojte na půl a vydlabejte lžičkou, přidejte dvě polévkové lžíce pomletých sezamových semínek a větší špetku mleté vanilky (v Česku distribuuje Lifefood, možné nahradit vanilkovým cukrem) a rozmixujte na hladký krém. Místo vanilky je možné využít i kakao (nejlépe prášek z nepražených bobů, který je plný antioxidantů a skvělý antidepresant).

Počet porcí:
2 porce
Doba přípravy:
10 minut

Pronikněte za jeden večer do tajů rostlinné stravy

Online kurz Rostlinný jídelníčekV online kurzu Rostlinný jídelníček se s vámi podělím o nezbytnou teorii i praktické tipy a postupy, jak jíst pestře a chutně. Na zoubek koukneme luštěninám, ořechům, alternativám masa a mléka, dochucování i samotnému sestavení jídelníčku. Online kurz se 45 kapitolami a 2,5 hodinami videí můžete sledovat z pohodlí domova Zjistěte víc

 

 

Řešíte, jak si dobře vybrat kuchyňský přístroj? Získejte užitečné tipy i slevové kódy z našich článků.

E-mailový oběžník Vegmania

Chcete dostávat užitečné tipy a triky z rostlinné kuchyně nebo tématické recepty podle ročních období do vaší pošty? Věnujte mi e-mail a já vám 1 - 2x do měsíce napíšu. Nechcete kupovat zajíce v pytli? Pak se nejdříve podívejte se, jaké e-maily můžete očekávat.

Chcete dostávat užitečné tipy a triky z rostlinné kuchyně nebo tématické recepty do vaší pošty?