Samosa summer rolls

Publikováno: 18. 06. 2014   Autor/ka: Kosmetika hrou
Druh jídla: Hlavní chody
Samosa summer rolls
Ingredience:

rýžový papír
3 větší brambory
půlku brokolice
čerstvý koriandr
cibule
sůl
olivový olej
chilli, kurkuma, koriandr a jiné indické koření

Postup:

Dáme společně vařit brokolici a nakrájené brambory. Vedle na pánvi zpěníme cibulku a osmažíme s indickým kořením (chilli, kmín, koriandr, kurkuma…).

Když je zelenina uvařená, rozšťoucháme jí a přidáme olej, sůl a také směs osmaženého indického koření. Nasekáme čerstvý koriandr a přidáme do směsi. Můžete zakápnout kokosovým mlékem a citronem. Postupně si namáčíme rýžový papír a balíme do něj indickou směs.

Pronikněte za jeden večer do tajů rostlinné stravy

Online kurz Rostlinný jídelníčekV online kurzu Rostlinný jídelníček se s vámi podělím o nezbytnou teorii i praktické tipy a postupy, jak jíst pestře a chutně. Na zoubek koukneme luštěninám, ořechům, alternativám masa a mléka, dochucování i samotnému sestavení jídelníčku. Online kurz se 45 kapitolami a 2,5 hodinami videí můžete sledovat z pohodlí domova Zjistěte víc

 

 

Řešíte, jak si dobře vybrat kuchyňský přístroj? Získejte užitečné tipy i slevové kódy z našich článků.

E-mailový oběžník Vegmania

Chcete dostávat užitečné tipy a triky z rostlinné kuchyně nebo tématické recepty podle ročních období do vaší pošty? Věnujte mi e-mail a já vám 1 - 2x do měsíce napíšu. Nechcete kupovat zajíce v pytli? Pak se nejdříve podívejte se, jaké e-maily můžete očekávat.

Chcete dostávat užitečné tipy a triky z rostlinné kuchyně nebo tématické recepty do vaší pošty?