Tacos s tofu-houbovou náplní

Publikováno: 09. 05. 2017   Autor/ka: Michaela Pavlíková
Kuchyně: Mexická kuchyně
Druh jídla: Hlavní chody
Tacos s tofu-houbovou náplní
Postup:

Na pánvi jsem osmahla jednu středně cibulovou cibulí, nakrájenou na kroužky nebo půlměsíce, dokud nebyla krásně zlatá. Pak jsem přidala hromadu nakrájený hub (v tomto případě žampióny) a restovala je, dokud nezmavly a nezměkly. Přistouhala jsem mrkev a celer (v poměru 1:1), osolila a podlila vodou. Ke konci jsem přidala na kostičky pokrájené tofu, zaprášila paprikou a trochu mletého chilli a dochutila. Naplnila jsem koupené malé tortilly na tacos, naplnila je salátem, kukuřičnými zrny a směsí z pánve. Dobrou chuť.

Pronikněte za jeden večer do tajů rostlinné stravy

Online kurz Rostlinný jídelníčekV online kurzu Rostlinný jídelníček se s vámi podělím o nezbytnou teorii i praktické tipy a postupy, jak jíst pestře a chutně. Na zoubek koukneme luštěninám, ořechům, alternativám masa a mléka, dochucování i samotnému sestavení jídelníčku. Online kurz se 45 kapitolami a 2,5 hodinami videí můžete sledovat z pohodlí domova Zjistěte víc

 

 

Řešíte, jak si dobře vybrat kuchyňský přístroj? Získejte užitečné tipy i slevové kódy z našich článků.

E-mailový oběžník Vegmania

Chcete dostávat užitečné tipy a triky z rostlinné kuchyně nebo tématické recepty podle ročních období do vaší pošty? Věnujte mi e-mail a já vám 1 - 2x do měsíce napíšu. Nechcete kupovat zajíce v pytli? Pak se nejdříve podívejte se, jaké e-maily můžete očekávat.

Chcete dostávat užitečné tipy a triky z rostlinné kuchyně nebo tématické recepty do vaší pošty?