Zeleninový bar

Zeleninový bar
Náměstí Přemysla Ot. II. 26, České Budějovice
736 748 211
info@zeleninovybar.cz
http://www.zeleninovybar.cz

Po – Pá 8:00 – 18:00

Přijďte ochutnat netradiční pokrmy, které jsou nejen zdravé, ale i chutné, určitě budete překvapeni. Jídla, která jsou zeleninová můžou nabídnout neobyčejné chuti. Náš milý personál se proto vždy bude snažit udělat maximum. Používáme šetrnou úpravu jídel, která neznehodnocuje kvatitu potravin. Nabízíme vždy čerstvé, chuťově pestré, barevně a nutričně vyvážené potraviny. Vyhýbáme se “éčkům“, trvanlivým a chemicky upravovaným surovinám. Vaříme z bio potravin, především luštěnin a obilovin, používáme bio dochucovadla a můžete u nás ochutnat i bio kávu.

Připravujeme pro vás každý den čestvá teplá jídla jako jsou například lehké zeleninové a luštěninové směsi, chutná zapékaná zelenina. Pro zpestření Vašeho jídelníčku máme pro Vás netradiční přílohy jako jsou například bulgur, kuskus, pohanka, polenta…atd. Nelze opomenout ani tofu karbanátky, seitan a oblíbené zeleninové omáčky. ‘Salátový bar’ Vám vždy nabídne výběr minimálně deseti druhů čestvé zeleniny.

zelebar04
zelebar03
zelebar02
Online kurz Rostlinný jídelníček Pronikněte za jeden večer do tajů rostlinné stravy
V online kurzu Rostlinný jídelníček se s vámi podělím o nezbytnou teorii i praktické tipy a postupy, jak jíst pestře a chutně. Na zoubek koukneme luštěninám, ořechům, alternativám masa a mléka, dochucování i samotnému sestavení jídelníčku. Online kurz se 45 kapitolami a 2,5 hodinami videí můžete sledovat z pohodlí domova Zjistěte víc