Zeleninový bar

Zeleninový bar
Náměstí Přemysla Ot. II. 26, České Budějovice
736 748 211
info@zeleninovybar.cz
http://www.zeleninovybar.cz

Po – Pá 8:00 – 18:00

Přijďte ochutnat netradiční pokrmy, které jsou nejen zdravé, ale i chutné, určitě budete překvapeni. Jídla, která jsou zeleninová můžou nabídnout neobyčejné chuti. Náš milý personál se proto vždy bude snažit udělat maximum. Používáme šetrnou úpravu jídel, která neznehodnocuje kvatitu potravin. Nabízíme vždy čerstvé, chuťově pestré, barevně a nutričně vyvážené potraviny. Vyhýbáme se “éčkům“, trvanlivým a chemicky upravovaným surovinám. Vaříme z bio potravin, především luštěnin a obilovin, používáme bio dochucovadla a můžete u nás ochutnat i bio kávu.

Připravujeme pro vás každý den čestvá teplá jídla jako jsou například lehké zeleninové a luštěninové směsi, chutná zapékaná zelenina. Pro zpestření Vašeho jídelníčku máme pro Vás netradiční přílohy jako jsou například bulgur, kuskus, pohanka, polenta…atd. Nelze opomenout ani tofu karbanátky, seitan a oblíbené zeleninové omáčky. ‘Salátový bar’ Vám vždy nabídne výběr minimálně deseti druhů čestvé zeleniny.

zelebar04
zelebar03
zelebar02
Vaříte dokola stále stejné recepty? Pronikněte do tajů rostlinné stravy. Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření. Vybrat si můžete Veganské vaření - seitan, tempeh a spol. či kurz o luštěninách. Poukaz na kurzy můžete koupit také jako dárek. Kurzy se konají o víkendech v domáckém prostředí v Řevnicích u Prahy. Zjistěte víc