Vegalite

Vegalite Brno
Slovákova 10, Brno
737 430 552
jirina@vegalite.cz
http://www.vegalite.cz

Po – Pá 11:00 – 01:00
So 16:00 – 01:00
Ne zavřeno

Brněnský prostor otevřený pro prezentaci svobodných myšlenek obohacený o poměrně solidní výběr alkoholických i nealkoholických nápojů a především ozdobený veganskou a vegetariánskou směsicí pokrmů.

Každý den si u nás mezi 11. a 14. hodinou můžete pochutnat na některém ze tří denních menu za 70Kč . Stabilně nabízíme dvě menu veganská, z nichž jedno bezlepkové, a jedno vegetariánské. Odpoledne pak u nás najdete zvýhodněnou denní nabídku a výběr z široké palety chuťově i barevně pestrých pokrmů za sympatické ceny. Pochutnat si také můžete na některém z šesti druhů točených piv z dílny Starobrna, Krušovic a Strakonického Dudáka či na ostatních ostřejších či méně ostrých nápojích.

Naši kuchyň nekoncipujeme čistě jako zdravou výživu, ale naleznete tu i jídla smažená či „typicky“ česky nezdravá. Prioritou pro nás ovšem zůstává veganství a vegetariánství s vyloučením používání vaječných produktů. Tímto se snažíme přispět k ekologické stabilitě této planety a k pozitivnímu vztahu lidí ke zvířatům. Nicméně vegetariánství má také mnoho kladných dopadů mezi lidmi samotnými..

vegalite
vegalite5
vegalite4
vegalite3
vegalite2
vegalite1
Online kurz Rostlinný jídelníček Pronikněte za jeden večer do tajů rostlinné stravy
V online kurzu Rostlinný jídelníček se s vámi podělím o nezbytnou teorii i praktické tipy a postupy, jak jíst pestře a chutně. Na zoubek koukneme luštěninám, ořechům, alternativám masa a mléka, dochucování i samotnému sestavení jídelníčku. Online kurz se 45 kapitolami a 2,5 hodinami videí můžete sledovat z pohodlí domova Zjistěte víc