Šambhala

Šambhala
Zámecká 53, Česká Lípa
608 169 582
info@ayurteka.cz
http://www.facebook.com/sambhalajidelna

Po – Pá: 11:00 – 14:00

Každý všední den vaříme 2 meníčka, přičemž jedno je orientované na indickou kuchyni a druhé na kuchyni našich předků, současnou kuchyni evropskou i třeba jihoamerickou, ale vždy bezmasou. Pro přípravu pokrmů používáme čerstvé a kvalitní suroviny, vybraná koření a luštěniny. Naprostá většina zeleniny je od regionálních dodavatelů.

Vaříme pro všechny, kteří přestali z různých důvodů jíst maso, nebo pro každého, kdo nemá v úmyslu jíst maso každý den a i třeba jen jako zpestření v záplavě smažených sýrů a květáku. Každé menu je složené z několika chodů – polévka, hlavní jídlo, většinou i dezert. Cenové rozpětí zatím držíme do 100 Kč za velké menu.

sambhala07
sambhala08
sambhala06
sambhala05
sambhala03
sambhala02
Vaříte dokola stále stejné recepty? Pronikněte do tajů rostlinné stravy. Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření. Vybrat si můžete Veganské vaření - seitan, tempeh a spol. či kurz o luštěninách. Poukaz na kurzy můžete koupit také jako dárek. Kurzy se konají o víkendech v domáckém prostředí v Řevnicích u Prahy. Zjistěte víc