Kafe Doma

Kafe Doma
416 732 007
kafedoma2016@gmail.com
http://kafedoma.cz

Po-So 7:30–19:30

Kavárna je vybudována podle zásad filosofie Feng Shui, jedná se tedy o posvátné místo, kde se budete cítit dobře, je vhodné pro relaxaci a inspiraci. Prostory jsou vybaveny zásadně přírodními nefalšovanými materiály, výstavba a vybavení je respektující individuální přístup, spojení s přírodou, vycházející vstříc člověku a potřebám lidí.

Vždy u nás najdete někoho, kdo si rád popovídá a posedí nad šálkem kvalitní výběrové kávy, nebo sklenkou kvalitních a pečlivě vybraných vín nejenom z domácí produkce. Pohodová atmosféra dá rychle zapomenout na každodenní starosti a pracovní shon a hluk města. Přepadne-li Vás malý hlad, jednoduše si vyberete z nabídky naší domácí kuchyně něco dobrého na zub.

Vaříte dokola stále stejné recepty? Pronikněte do tajů rostlinné stravy. Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření. Vybrat si můžete Veganské vaření - seitan, tempeh a spol. či kurz o luštěninách. Poukaz na kurzy můžete koupit také jako dárek. Kurzy se konají o víkendech v domáckém prostředí v Řevnicích u Prahy. Zjistěte víc