Gopál

Gopál
Nerudova 32, Praha 1
604 434 931
info@gopal.cz
http://www.gopal.cz

Pondělí – Neděle: 11:00 – 21:00

Cílem našeho podnikání je ukázat lidem, že bezmasá strava, je natolik pestrá, výživná a chutná, že není třeba, kvůli návyku svého jazyka podporovat bezohledný jateční průmysl, který byl, je a ješte nějaký čas bude z té největší části příčinou obrovského a hlavně zbytečného množství utrpení na této planetě.

Pokrmy připravujeme v převážné míře z čerstvých surovin, vyhýbáme se taktéž co nejvíce geneticky modifikovaným surovinám, umělým přísadám, É-čkám a chemickým zvýrazňovačům chuti. Zeleninu pořizujeme převážne od zemědělců, kteří nepoužívají k pěstování na polích svých farem chemické postřiky ani jiné jedy.

Najíst se u nás můžete v příjemné atmosféře naší restaurace s letním posezením na dvorku anebo můžete využít naší rozvozové služby i možnosti nechat si uvařit od nás na svatbu, uskutečnit raut, anebo catering.

gopal04
gopal02
gopal03
Online kurz Rostlinný jídelníček Pronikněte za jeden večer do tajů rostlinné stravy
V online kurzu Rostlinný jídelníček se s vámi podělím o nezbytnou teorii i praktické tipy a postupy, jak jíst pestře a chutně. Na zoubek koukneme luštěninám, ořechům, alternativám masa a mléka, dochucování i samotnému sestavení jídelníčku. Online kurz se 45 kapitolami a 2,5 hodinami videí můžete sledovat z pohodlí domova Zjistěte víc