Gopál

Gopál
Nerudova 32, Praha 1, 11000
604 434 931
info@gopal.cz
http://www.gopal.cz

Pondělí - Neděle: 11:00 - 21:00

Cílem našeho podnikání je ukázat lidem, že bezmasá strava, je natolik pestrá, výživná a chutná, že není třeba, kvůli návyku svého jazyka podporovat bezohledný jateční průmysl, který byl, je a ješte nějaký čas bude z té největší části příčinou obrovského a hlavně zbytečného množství utrpení na této planetě.

Pokrmy připravujeme v převážné míře z čerstvých surovin, vyhýbáme se taktéž co nejvíce geneticky modifikovaným surovinám, umělým přísadám, É-čkám a chemickým zvýrazňovačům chuti. Zeleninu pořizujeme převážne od zemědělců, kteří nepoužívají k pěstování na polích svých farem chemické postřiky ani jiné jedy.

Najíst se u nás můžete v příjemné atmosféře naší restaurace s letním posezením na dvorku anebo můžete využít naší rozvozové služby i možnosti nechat si uvařit od nás na svatbu, uskutečnit raut, anebo catering.

Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Pronikněte za 3 hodiny do tajů rostlinné stravy. V živém online kurzu Veganství pro zelenáče se s vámi podělím o důležitou teorii i praktické tipy a postupy, jak se stravovat pestře a chutně. Na zkušenosti z 12 let mé veganské praxe se můžete ptát přímo z pohodlí svého domova. Zjistěte víc