Gopál

Gopál
Nerudova 32, Praha 1, 11000
604 434 931
info@gopal.cz
http://www.gopal.cz

Pondělí - Neděle: 11:00 - 21:00

Cílem našeho podnikání je ukázat lidem, že bezmasá strava, je natolik pestrá, výživná a chutná, že není třeba, kvůli návyku svého jazyka podporovat bezohledný jateční průmysl, který byl, je a ješte nějaký čas bude z té největší části příčinou obrovského a hlavně zbytečného množství utrpení na této planetě.

Pokrmy připravujeme v převážné míře z čerstvých surovin, vyhýbáme se taktéž co nejvíce geneticky modifikovaným surovinám, umělým přísadám, É-čkám a chemickým zvýrazňovačům chuti. Zeleninu pořizujeme převážne od zemědělců, kteří nepoužívají k pěstování na polích svých farem chemické postřiky ani jiné jedy.

Najíst se u nás můžete v příjemné atmosféře naší restaurace s letním posezením na dvorku anebo můžete využít naší rozvozové služby i možnosti nechat si uvařit od nás na svatbu, uskutečnit raut, anebo catering.

poukaz na kurz vaření Nestihli jste nakoupit? Sháníte ořechy a semínka, luštěniny nebo obiloviny? Nebo také těstoviny, rostlinné oleje, ořechová másla, sušené ovoce? Na jednom místě je s dalším pestrým výběrem zdravých potravin najdete za férové ceny v e-shopu Grizly.cz.
zjisti víc
Pronikněte za 3 hodiny do tajů rostlinné stravy. V živém online kurzu Veganství pro zelenáče se s vámi podělím o důležitou teorii i praktické tipy a postupy, jak se stravovat pestře a chutně. Na zkušenosti z 12 let mé veganské praxe se můžete ptát přímo z pohodlí svého domova. Zjistěte víc