Forky’s Praha

Forky’s Praha
773 080 337
jan@forkys.cz
http://www.forkys.cz

Po – Pá: 11:00 – 22:00
So: 12:00 – 22:00
Ne: 12:00 – 20:00

Forky’s je koncept moderního bistra-restaurace, kde se veškeré jídlo připravuje pouze z čistě rostlinných surovin. Nepoužíváme žádné ingredience živočišného původu.
Cílem naší kuchyně je nabídnout hostům jak klasické pokrmy české i světové kuchyně, tak i zcela nové pojetí pokrmů, jako např. Superbowls – chuťově a nutričně bohaté velké salátové misky s vysokým podílem quinoy. Důležitou částí nabídky je street food – zdravá forma fast foodu, která se od klasického liší nulovým obsahem cholesterolu, vysokým obsahem vlákniny, vitamínů a minerálů a prvotřídní kvalitou surovin.

Pražské Forky’s je obohaceno vlastní pekárnou přímo v suterénu bistra, denně tedy připravujeme čerstvé pečivo pro naše burgery, denní “polévky” (bohaté 600ml obědové Supersoups) i na prodej. Hosté s intolerancí na lepek si u nás ale vždy vyberou také z bohaté nabídky bezlepkových pokrmů.

Forky’s dokazuje, že jídlo zcela bez živočišných přísad může být nejen zdraví prospěšné a ohleduplné k okolnímu prostředí, ale i krásné a velice chutné.

Forky’s není lhostejné životní prostředí, proto si u nás můžete jakýkoli pokrm odnést s sebou v bio-plastovém 100% ekologicky odbouratelném obalu (PLA). Pro veškerá balená jídla používáme obaly, vyrobené výhradně z rostlinné biomasy (kukuřice, řepa, brambory, obilniny), které jsou snadno rozložitelné. Věříme, že je to správný krok, který oceníte i přes vyšší cenu těchto k přírodě šetrných materiálů.

Online kurz Rostlinný jídelníček Pronikněte za jeden večer do tajů rostlinné stravy
V online kurzu Rostlinný jídelníček se s vámi podělím o nezbytnou teorii i praktické tipy a postupy, jak jíst pestře a chutně. Na zoubek koukneme luštěninám, ořechům, alternativám masa a mléka, dochucování i samotnému sestavení jídelníčku. Online kurz se 45 kapitolami a 2,5 hodinami videí můžete sledovat z pohodlí domova Zjistěte víc