ekObchod

ekObchod
776 148 259
iveta@ekobchod.cz
http://www.ekobchod.cz

Po – Pá: 9:00-20:00
So: 10:00-17:00

Zaměřujeme se na kvalitní jídlo a prostředky do domácnosti, které jsou šetrné k planetě a tvorům, kteří na ní žijí. Všechny produkty, které u nás najdete, jsou veganské, netestované na zvířatech a vybrané tak, aby minimalizovaly náš dopad na prostředí kolem nás.

Chceme vyzdvihnout rostlinné alternativy k živočišným výrobkům a proto u nás můžete zakoupit skvělé náhražky masa (Linda McCartney’s, Supervego), uzenin, sýrů (Alexýr, Violife), bezvaječnou majonézu a spoustu dalšího. Chceme zbourat mýtus, že veganské jídlo je nudné a bez chuti, protože víme, že tomu tak není. Naše výrobky jsou zkrátka pro všechny.

Soucit se zvířaty jde ruku v ruce s ohleduplností k planetě. Nabízíme široké spektrum čepované a bezobalové drogerie, od šamponů po úklidové prostředky. Dále máme opakovaně použitelné kelímky na kávu, lahve na vodu, brčka,..

Snažíme se co nejvíce podporovat lokální dodavatele a firmy.

Vaříte dokola stále stejné recepty? Pronikněte do tajů rostlinné stravy. Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření. Vybrat si můžete Veganské vaření - seitan, tempeh a spol. či kurz o luštěninách. Poukaz na kurzy můžete koupit také jako dárek. Kurzy se konají o víkendech v domáckém prostředí v Řevnicích u Prahy. Zjistěte víc