ekObchod

ekObchod
776 148 259
iveta@ekobchod.cz
http://www.ekobchod.cz

Po – Pá: 9:00-20:00
So: 10:00-17:00

Zaměřujeme se na kvalitní jídlo a prostředky do domácnosti, které jsou šetrné k planetě a tvorům, kteří na ní žijí. Všechny produkty, které u nás najdete, jsou veganské, netestované na zvířatech a vybrané tak, aby minimalizovaly náš dopad na prostředí kolem nás.

Chceme vyzdvihnout rostlinné alternativy k živočišným výrobkům a proto u nás můžete zakoupit skvělé náhražky masa (Linda McCartney’s, Supervego), uzenin, sýrů (Alexýr, Violife), bezvaječnou majonézu a spoustu dalšího. Chceme zbourat mýtus, že veganské jídlo je nudné a bez chuti, protože víme, že tomu tak není. Naše výrobky jsou zkrátka pro všechny.

Soucit se zvířaty jde ruku v ruce s ohleduplností k planetě. Nabízíme široké spektrum čepované a bezobalové drogerie, od šamponů po úklidové prostředky. Dále máme opakovaně použitelné kelímky na kávu, lahve na vodu, brčka,..

Snažíme se co nejvíce podporovat lokální dodavatele a firmy.

Online kurz Rostlinný jídelníček Pronikněte za jeden večer do tajů rostlinné stravy
V online kurzu Rostlinný jídelníček se s vámi podělím o nezbytnou teorii i praktické tipy a postupy, jak jíst pestře a chutně. Na zoubek koukneme luštěninám, ořechům, alternativám masa a mléka, dochucování i samotnému sestavení jídelníčku. Online kurz se 45 kapitolami a 2,5 hodinami videí můžete sledovat z pohodlí domova Zjistěte víc