Bistro Satyr

Bistro Satyr
Kardinála Berana 24, Plzeň
725 241 938
bistro-satyr@seznam.cz
http://www.bistro-satyr.cz

Po – Pá: 10:00 – 16:00

Vegetariánské bistro Satyr přináší do Plzně novou možnost stravování nejen pro vegetariány. V bistru pro Vás vaříme sezonně z čerstvých kvalitních surovin, nabízíme jídla z různých koutů světa, ale i tradiční jídla české kuchyně. Každý den si můžete vybrat ze dvou druhů polévek, jedné vegetariánské popřípadě veganské hotovky, několika minutek, salátů a baget. Vše Vám rádi zabalíme také sebou.

Rozvážíme hotová jídla. Rozvoz bude probíhat následovně: vždy ve čtvrtek obdrží zájemci na email jídelní lístek na následující týden. Od pátku je možné objednávat jídla na celký následující týden nebo na vybrané dny. Minutková jídla je možná objednat telefonicky na určitou hodinu. Hlavní jídla jsou připravena na jedenáctou a polévky již na desátou hodinu.

satyr02
satyr01
Vaříte dokola stále stejné recepty? Pronikněte do tajů rostlinné stravy. Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření. Vybrat si můžete Veganské vaření - seitan, tempeh a spol. či kurz o luštěninách. Poukaz na kurzy můžete koupit také jako dárek. Kurzy se konají o víkendech v domáckém prostředí v Řevnicích u Prahy. Zjistěte víc