Bistro Satyr

Bistro Satyr
Kardinála Berana 24, Plzeň
725 241 938
bistro-satyr@seznam.cz
http://www.bistro-satyr.cz

Po – Pá: 10:00 – 16:00

Vegetariánské bistro Satyr přináší do Plzně novou možnost stravování nejen pro vegetariány. V bistru pro Vás vaříme sezonně z čerstvých kvalitních surovin, nabízíme jídla z různých koutů světa, ale i tradiční jídla české kuchyně. Každý den si můžete vybrat ze dvou druhů polévek, jedné vegetariánské popřípadě veganské hotovky, několika minutek, salátů a baget. Vše Vám rádi zabalíme také sebou.

Rozvážíme hotová jídla. Rozvoz bude probíhat následovně: vždy ve čtvrtek obdrží zájemci na email jídelní lístek na následující týden. Od pátku je možné objednávat jídla na celký následující týden nebo na vybrané dny. Minutková jídla je možná objednat telefonicky na určitou hodinu. Hlavní jídla jsou připravena na jedenáctou a polévky již na desátou hodinu.

satyr02
satyr01
Online kurz Rostlinný jídelníček Pronikněte za jeden večer do tajů rostlinné stravy
V online kurzu Rostlinný jídelníček se s vámi podělím o nezbytnou teorii i praktické tipy a postupy, jak jíst pestře a chutně. Na zoubek koukneme luštěninám, ořechům, alternativám masa a mléka, dochucování i samotnému sestavení jídelníčku. Online kurz se 45 kapitolami a 2,5 hodinami videí můžete sledovat z pohodlí domova Zjistěte víc