Zdravá výživa Bruntál

Zdravá výživa Bruntál
Náměstí Jana Žižky 2, Bruntál
602 759 838
melastar@seznam.cz
www.zvbruntal.cz

Po – Pá: 8:30 – 17:00
So 9:00 – 11:00

V naší prodejně najdete obiloviny, luštěniny, ořechy a semínka, sušené plochy, mořské řasy, oleje, koření a ochucovadla, produkty z kozího a ovčího mléka, potraviny pro vegetariány či bezlepkovou dietu, doplňky stravy, ekologickou drogerii a kosmetiku a mnoho dalšího. Můžete si u nás stočit Pí-vodu.

Naší snahou je zahrnutí pokud možno co nejvíce druhů potravin v BIO kvalitě, nebo alespoň potravin bez přídavku zbytečné chemie, která má u lidí za následek mnoho nemocí. Najdete tu také přírodní produkty paní Magistry Podhorné – gemmoterapii. Také léčebné prostředky Borise Tichanovského, nebo bylinné čaje Dr. Popova. Samozřejmostí je kvalitní čerstvé kváskové pečivo z celozrnné mouky.

bruntal04
bruntal03
bruntal02
Online kurz Rostlinný jídelníček Pronikněte za jeden večer do tajů rostlinné stravy
V online kurzu Rostlinný jídelníček se s vámi podělím o nezbytnou teorii i praktické tipy a postupy, jak jíst pestře a chutně. Na zoubek koukneme luštěninám, ořechům, alternativám masa a mléka, dochucování i samotnému sestavení jídelníčku. Online kurz se 45 kapitolami a 2,5 hodinami videí můžete sledovat z pohodlí domova Zjistěte víc