Zdravá výživa Bruntál

Zdravá výživa Bruntál
Náměstí Jana Žižky 2, Bruntál
602 759 838
melastar@seznam.cz
www.zvbruntal.cz

Po – Pá: 8:30 – 17:00
So 9:00 – 11:00

V naší prodejně najdete obiloviny, luštěniny, ořechy a semínka, sušené plochy, mořské řasy, oleje, koření a ochucovadla, produkty z kozího a ovčího mléka, potraviny pro vegetariány či bezlepkovou dietu, doplňky stravy, ekologickou drogerii a kosmetiku a mnoho dalšího. Můžete si u nás stočit Pí-vodu.

Naší snahou je zahrnutí pokud možno co nejvíce druhů potravin v BIO kvalitě, nebo alespoň potravin bez přídavku zbytečné chemie, která má u lidí za následek mnoho nemocí. Najdete tu také přírodní produkty paní Magistry Podhorné – gemmoterapii. Také léčebné prostředky Borise Tichanovského, nebo bylinné čaje Dr. Popova. Samozřejmostí je kvalitní čerstvé kváskové pečivo z celozrnné mouky.

bruntal04
bruntal03
bruntal02
Vaříte dokola stále stejné recepty? Pronikněte do tajů rostlinné stravy. Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření. Vybrat si můžete Veganské vaření - seitan, tempeh a spol. či kurz o luštěninách. Poukaz na kurzy můžete koupit také jako dárek. Kurzy se konají o víkendech v domáckém prostředí v Řevnicích u Prahy. Zjistěte víc