Zdravá výživa Chodil

Zdravá výživa Chodil
Svatoplukova 80, Hranice
739739704
alice(zavináč)chodil.cz
http://www.chodil.cz

PO-PÁ 8:00-12:00 a 12:30-16:30 hod.
SO a NE zavřeno

V naší prodejně najdete široký sortiment zdravé výživy (potraviny, čaje, chlazené výrobky i doplňky stravy). Prodejnu zdravé výživy jsme otevřeli proto, abychom obohatili jídelníček obyvatel našeho města a vlastně i obyvatel celé naší planety. V naší prodejně najdete potraviny vhodné pro vegany, sortiment jsme vybírali podle toho, co nám nejvíce chutná a co sami považujeme za zdravé.

Kromě kamenné prodejny nabízíme také prodej přes e-shop, který naleznete na adrese www.chodil.cz – zde naleznete široký výběr zdravé výživy, ale zejména také doplňků stravy, čajů, bylinných tinktur na různé zdravotní potíže. Produkty vybíráme jen ty nejkvalitnější, se kterými lidé mají příznivé zkušenosti. Nabízíme ucelenou řadu bylinných čajů a tinktur firmy Serafin, jejíž součástí je i gemmoterapie. V našem sortimentu najdete také konopné potraviny, čili čaje, semínka, proteiny, sirupy a hlavně léčivé CBD oleje v koncentraci 2%, 5% i 10% za příznivé ceny.

Osobně provádím konzutace pro zájemce, kteří se chtějí léčit přírodní cestou. Přírodní léčba znamená řešení příčin namísto jejich následků, k tomu používám bylin z celého světa ze starodávných léčebných systémů a také energetické cvičení čchi-kung.

Budeme velice rádi, pokud zavítáte do naší prodejny, nebo do našeho e-shopu www.chodil.cz.

Vaříte dokola stále stejné recepty? Pronikněte do tajů rostlinné stravy. Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření. Vybrat si můžete Veganské vaření - seitan, tempeh a spol. či kurz o luštěninách. Poukaz na kurzy můžete koupit také jako dárek. Kurzy se konají o víkendech v domáckém prostředí v Řevnicích u Prahy. Zjistěte víc