Vegetárna Impala

Vegetárna Impala
Nová ulice 13, České Budějovice
+420 733 322 640
+420 778 061 485
info@vegetarna.cz
http://vegetarna.cz/

Pondělí – pátek: 09:30 – 16:30

Věci se dají dělat různým způsobem – u nás jsme se rozhodli, že se obejdeme bez polotovarů, bez éček či GMO potravin a jiných zašifrovaných zkratek.

U nás vše připravujeme z čerstvých surovin, dáváme přednost bio potravinám a ještě radši máme, když se jedná o produkty od místních zemědělců a farmářů.

Věříme tomu, že stejně tak, jako je pro jedince zdravé a prospěšné to, co pochází z jeho přirozeného prostředí, tak je pro celou komunitu zdravé a prospěšné podporovat místní lidi a jejich podnikání …

Navíc hledání nových receptů, objevování stále nových a zajímavých produktů, které nabízíme našim zákazníkům, anebo příprava vlastních pomazánek, domácího pečiva či každodenní provoz vegetárny je to, co nás baví a v čem vidíme smysl naší práce.

Online kurz Rostlinný jídelníček Pronikněte za jeden večer do tajů rostlinné stravy
V online kurzu Rostlinný jídelníček se s vámi podělím o nezbytnou teorii i praktické tipy a postupy, jak jíst pestře a chutně. Na zoubek koukneme luštěninám, ořechům, alternativám masa a mléka, dochucování i samotnému sestavení jídelníčku. Online kurz se 45 kapitolami a 2,5 hodinami videí můžete sledovat z pohodlí domova Zjistěte víc