Vegetárna Impala

Vegetárna Impala
Nová ulice 13, České Budějovice
+420 733 322 640
+420 778 061 485
info@vegetarna.cz
http://vegetarna.cz/

Pondělí – pátek: 09:30 – 16:30

Věci se dají dělat různým způsobem – u nás jsme se rozhodli, že se obejdeme bez polotovarů, bez éček či GMO potravin a jiných zašifrovaných zkratek.

U nás vše připravujeme z čerstvých surovin, dáváme přednost bio potravinám a ještě radši máme, když se jedná o produkty od místních zemědělců a farmářů.

Věříme tomu, že stejně tak, jako je pro jedince zdravé a prospěšné to, co pochází z jeho přirozeného prostředí, tak je pro celou komunitu zdravé a prospěšné podporovat místní lidi a jejich podnikání …

Navíc hledání nových receptů, objevování stále nových a zajímavých produktů, které nabízíme našim zákazníkům, anebo příprava vlastních pomazánek, domácího pečiva či každodenní provoz vegetárny je to, co nás baví a v čem vidíme smysl naší práce.

Vaříte dokola stále stejné recepty? Pronikněte do tajů rostlinné stravy. Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření. Vybrat si můžete Veganské vaření - seitan, tempeh a spol. či kurz o luštěninách. Poukaz na kurzy můžete koupit také jako dárek. Kurzy se konají o víkendech v domáckém prostředí v Řevnicích u Prahy. Zjistěte víc