GrandeVita

GrandeVita
Křižíkova 49/212, Praha 8
223 006 497
777 232 571
vitagregor@gmail.com
http://grandevita.webnode.cz

Po – Pá 9:00 – 18:00

Karlínská prodejna vegeteriánského makrobiotického životního stylu GrandeVita vznikla na jaře roku 2008. Útulný prostor s vlastnoručním nábytkem je projektovaný podle principů Feng-Shuej. Na jejim pultu najdete široký sortiment těch nejprospěšnějších potravin, od obilovin a luštěnin, přes ořechy, semínka, koření, čaje až po chlazené výrobky.

GrandeVita nabízí do ruky na cestu také celou řadu hotových výrobků pro mlsné jazyky (rýžové závitky, jáhelník, makovník, celozrný závin) a přes oběd také polévku a dvě hlavní jídla. Prodejna také nabízí výrobu narozeninových dortů (čokoládový, karobový, oříškový, ovocný, vanilkový apod.) a pohoštění i v bezlepkových variantách.

grandevita05
grandevita02
grandevita03
grandevita04
grandevita06
Vaříte dokola stále stejné recepty? Pronikněte do tajů rostlinné stravy. Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření. Vybrat si můžete Veganské vaření - seitan, tempeh a spol. či kurz o luštěninách. Poukaz na kurzy můžete koupit také jako dárek. Kurzy se konají o víkendech v domáckém prostředí v Řevnicích u Prahy. Zjistěte víc