BioKoloniál

BioKoloniál
U Svobodárny 1110/12, Praha
773 231 211
info@biokolonial.cz
http://www.biokolonial.cz/

Po – Pá: 9:00 – 19:00

Kromě kompletní nabídky balených potravin je v našem sortimentu každý den čerstvé pečivo z místních biopekáren, ovoce a zelenina od českých pěstitelů a mléčné výrobky pocházející z českých ekofarem.

V obchodě také najdete chladící pult s čerstvými koláči, pizzami, sendviči a dalšími produkty vhodnými k rychlému obědu či svačině, vše ze zdravých surovin a od prověřených dodavatelů.

Dále vám nabízíme přírodní kosmetiku známých i méně známých značek a celou řadu produktů ekologické drogerie. Vzhledem k naší spolupráci s oděvní značkou Česká Biomóda u nás najdete dětský, dámský i pánský sortiment zdravého oblékání (s možností vyzkoušení).

Abychom vám nákup co nejvíce zpříjemnili vybavili jsme prostory obchodu zdravým širokospektrálním světlem a při malování jsme použili příměsi pro harmonizaci interiérů, takže byste se u nás měli cítit opravdu dobře.

Pokud si budete chtít chvíli odpočinout je vám k dispozici malé posezení v rohu u akvária a máme i dětský koutek k zabavení vašich dětí

rsz_bio7
rsz_bio6
rsz_bio5
rsz_bio4
rsz_bio3
rsz_bio2
Vaříte dokola stále stejné recepty? Pronikněte do tajů rostlinné stravy. Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření. Vybrat si můžete Veganské vaření - seitan, tempeh a spol. či kurz o luštěninách. Poukaz na kurzy můžete koupit také jako dárek. Kurzy se konají o víkendech v domáckém prostředí v Řevnicích u Prahy. Zjistěte víc