BioKoloniál

BioKoloniál
U Svobodárny 1110/12, Praha
773 231 211
info@biokolonial.cz
http://www.biokolonial.cz/

Po – Pá: 9:00 – 19:00

Kromě kompletní nabídky balených potravin je v našem sortimentu každý den čerstvé pečivo z místních biopekáren, ovoce a zelenina od českých pěstitelů a mléčné výrobky pocházející z českých ekofarem.

V obchodě také najdete chladící pult s čerstvými koláči, pizzami, sendviči a dalšími produkty vhodnými k rychlému obědu či svačině, vše ze zdravých surovin a od prověřených dodavatelů.

Dále vám nabízíme přírodní kosmetiku známých i méně známých značek a celou řadu produktů ekologické drogerie. Vzhledem k naší spolupráci s oděvní značkou Česká Biomóda u nás najdete dětský, dámský i pánský sortiment zdravého oblékání (s možností vyzkoušení).

Abychom vám nákup co nejvíce zpříjemnili vybavili jsme prostory obchodu zdravým širokospektrálním světlem a při malování jsme použili příměsi pro harmonizaci interiérů, takže byste se u nás měli cítit opravdu dobře.

Pokud si budete chtít chvíli odpočinout je vám k dispozici malé posezení v rohu u akvária a máme i dětský koutek k zabavení vašich dětí

rsz_bio7
rsz_bio6
rsz_bio5
rsz_bio4
rsz_bio3
rsz_bio2
Online kurz Rostlinný jídelníček Pronikněte za jeden večer do tajů rostlinné stravy
V online kurzu Rostlinný jídelníček se s vámi podělím o nezbytnou teorii i praktické tipy a postupy, jak jíst pestře a chutně. Na zoubek koukneme luštěninám, ořechům, alternativám masa a mléka, dochucování i samotnému sestavení jídelníčku. Online kurz se 45 kapitolami a 2,5 hodinami videí můžete sledovat z pohodlí domova Zjistěte víc