Bio Smíchov

biosmichov
Victora Huga 4, Praha 5
734 466 477
smichov@bioprodejny.info
http://bioprodejny.info

Po – Pá 8.30 – 19:30
So 9.30 – 14:00

Naleznete u nás bohatou nabídku čerstvého ovoce a zeleniny, pečiva a trvanlivých potravin například celozrnné cereálie, těstoviny, oříšky, semínka, luštěniny atd., ale i ty méně zdravé, ale neméně dobré. Vedeme například přes 50 druhů bio čokolády. Pokud chcete jenom něco malého zdravého k obědu, pak pro Vás máme zeleninové saláty, sendviče, obložené bagety a vegetariánské pomazánky. Jako sladkou tečku můžeme nabídnout tvarohové dorty, koláče, muffiny a další sladkosti.

ro bio miminka máme vedle čerstvé zeleniny a ovoce i širokou nabídku dětských příkrmů, mlék a kaší v biokvalitě a samozřejmě také ekologické plenky a kosmetiku pro nejmenší. Nabízíme také široký sortiment ekologické drogerie a kosmetiky, léčivé bylinky a kapky, Bachovy esence a fair trade výrobky z projektu NAMA Člověka v tísni.

Vaříte dokola stále stejné recepty? Pronikněte do tajů rostlinné stravy. Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření. Vybrat si můžete Veganské vaření - seitan, tempeh a spol. či kurz o luštěninách. Poukaz na kurzy můžete koupit také jako dárek. Kurzy se konají o víkendech v domáckém prostředí v Řevnicích u Prahy. Zjistěte víc