Bio Koko

Bio Koko
Lázeňská, Děčín 1
ahoj@biokoko.cz
www.biokoko.cz

po-pá 9:00-18:00
so 9:00-12:00

Nabízíme především základní kvalitní potraviny k domácí přípravě. Pokud je to možné tak hlavně z lokálních zdrojů, přímo od výrobců a s co nejmenší zátěží na obal (nejlépe úplně bez). Během následujících týdnů otevíráme i bezobalovou sekci, kde si budete moci nakoupit do vlastních nádob, bez zbytečného obalu navíc a za ještě lepší cenu. Naleznete zde i ingredience na asijskou a indickou kuchyni. Vše bez glutamanu, nebo jiných zbytečných a škodlivých látek.

Nic v obchodě nemá ve složení vyšší číslo než 3, dle stupnice (0-7) webu zdravápotravina.cz (3 už je u nás ale opravdu výjimka) vše je tedy většinou z přírodních látek získaných přírodní cestou.
Nakoupit si u nás můžete ale i klasickou českou síťovku, nebo třeba plátěné pytlíky z biobavlny, které využijete při nákupech na místo těch igelitových) Na jaře budou na objednávku také bedýnky s BIO ovocem a zeleninou a spousta dalších novinek.

Vaříte dokola stále stejné recepty? Pronikněte do tajů rostlinné stravy. Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření. Vybrat si můžete Veganské vaření - seitan, tempeh a spol. či kurz o luštěninách. Poukaz na kurzy můžete koupit také jako dárek. Kurzy se konají o víkendech v domáckém prostředí v Řevnicích u Prahy. Zjistěte víc