mamacoffee Sokolovská

mamacoffee Sokolovská
Sokolovská 6/85, Praha 8, 18000
+420 775 568 647
simona.ragimova@mamacoffee.cz
https://www.mamacoffee.cz/content/sokolovska/

po-pá: 8:00 - 21:00
so: 10:00 - 18:00
ne: zavřeno

Karlínská mamacoffee kavárna nabízí kvalitní výběrové fair trade a direct trade kávy z Guatemaly, Brazílie, Etiopie a dalších zemí. Kromě čerstvě pražené kávy u nás ochutnáte i sypané čaje, fair trade kakao a další produkty. Připravíme vám poctivou domácí limonádu, smoothie, nabídneme vína od lokálních vinařů atp. Od jara 2017 se u nás můžete zastavit i na teplou snídani, oběd nebo večeři. Každý den pro vás máme vege burgry, polévky, lívance, vajíčka, mezze s hummusem, ... Nechybí ani naše nestárnoucí klasiky – mrkvový dort, brownie a skořicoví šneci. Zastavte se. Těšíme se!

Kavárna je nekuřácká.

Kavárna je bezbariérová.

mamacoffee Sokolovská
Jahodové lívance
Hummus
Smoothie bowl
Limonáda z lesního ovoce
Vegetariánský burger
Smoothie
Ledová káva
poukaz na kurz vaření Nestihli jste nakoupit? Sháníte ořechy a semínka, luštěniny nebo obiloviny? Nebo také těstoviny, rostlinné oleje, ořechová másla, sušené ovoce? Na jednom místě je s dalším pestrým výběrem zdravých potravin najdete za férové ceny v e-shopu Grizly.cz.
zjisti víc
Pronikněte za 3 hodiny do tajů rostlinné stravy. V živém online kurzu Veganství pro zelenáče se s vámi podělím o důležitou teorii i praktické tipy a postupy, jak se stravovat pestře a chutně. Na zkušenosti z 12 let mé veganské praxe se můžete ptát přímo z pohodlí svého domova. Zjistěte víc