mamacoffee Sokolovská

mamacoffee Sokolovská
Sokolovská 6/85, Praha 8, 18000
+420 775 568 647
simona.ragimova@mamacoffee.cz
https://www.mamacoffee.cz/content/sokolovska/

po-pá: 8:00 - 21:00
so: 10:00 - 18:00
ne: zavřeno

Karlínská mamacoffee kavárna nabízí kvalitní výběrové fair trade a direct trade kávy z Guatemaly, Brazílie, Etiopie a dalších zemí. Kromě čerstvě pražené kávy u nás ochutnáte i sypané čaje, fair trade kakao a další produkty. Připravíme vám poctivou domácí limonádu, smoothie, nabídneme vína od lokálních vinařů atp. Od jara 2017 se u nás můžete zastavit i na teplou snídani, oběd nebo večeři. Každý den pro vás máme vege burgry, polévky, lívance, vajíčka, mezze s hummusem, ... Nechybí ani naše nestárnoucí klasiky – mrkvový dort, brownie a skořicoví šneci. Zastavte se. Těšíme se!

Kavárna je nekuřácká.

Kavárna je bezbariérová.

mamacoffee Sokolovská
Jahodové lívance
Hummus
Smoothie bowl
Limonáda z lesního ovoce
Vegetariánský burger
Smoothie
Ledová káva
Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Pronikněte za 3 hodiny do tajů rostlinné stravy? V kurzu Veganství pro zelenáče se s vámi podělím o praktické tipy a postupy, jak se stravovat pestře a chutně. Živý online kurz můžete sledovat z pohodlí svého domova a přímo se ptát na mé zkušenosti z 13 let veganské praxe.