Veganský bebe dort

Publikováno: 26. 07. 2015   Autor/ka: vegi
Druh jídla: Dezerty & cukroví
Veganský bebe dort
Ingredience:

sušenky typu Bebe bez mléka a vajec (např. Petit Beurre z Lidlu nebo podobné z Alberta)
400ml rostlinné mléko
1 sáček pudinku
javorový sirup
margarín
citron

Postup:

Uvaříme pudink pudinkového prášku a rostlinného mléka. Do teplého pudinku vmícháme margarín, necháme vychladnout a přidáme javorový sirup a vymačkanou citronovou šťávu. Vzniklým krémem mažeme sušenky a nastojato skládáme za sebe na talíř nebo tácek. Na závěř potřeme krémem zeshora i po stranách a můžeme ozdobit čímkoli dle naší fantazie. Krájíme našikmo, aby krém a sušenky vytvořily proužky.

Pronikněte za jeden večer do tajů rostlinné stravy

Online kurz Rostlinný jídelníčekV online kurzu Rostlinný jídelníček se s vámi podělím o nezbytnou teorii i praktické tipy a postupy, jak jíst pestře a chutně. Na zoubek koukneme luštěninám, ořechům, alternativám masa a mléka, dochucování i samotnému sestavení jídelníčku. Online kurz se 45 kapitolami a 2,5 hodinami videí můžete sledovat z pohodlí domova Zjistěte víc

 

 

Řešíte, jak si dobře vybrat kuchyňský přístroj? Získejte užitečné tipy i slevové kódy z našich článků.

E-mailový oběžník Vegmania

Chcete dostávat užitečné tipy a triky z rostlinné kuchyně nebo tématické recepty podle ročních období do vaší pošty? Věnujte mi e-mail a já vám 1 - 2x do měsíce napíšu. Nechcete kupovat zajíce v pytli? Pak se nejdříve podívejte se, jaké e-maily můžete očekávat.

Chcete dostávat užitečné tipy a triky z rostlinné kuchyně nebo tématické recepty do vaší pošty?