Bio Smíchov

Victora Huga 4, Praha 5, 15000
734 466 477
smichov@bioprodejny.info
http://bioprodejny.info
Otevírací doba: 

Po - Pá 8.30 - 19:30
So 9.30 - 14:00

Naleznete u nás bohatou nabídku čerstvého ovoce a zeleniny, pečiva a trvanlivých potravin například celozrnné cereálie, těstoviny, oříšky, semínka, luštěniny atd., ale i ty méně zdravé, ale neméně dobré. Vedeme například přes 50 druhů bio čokolády. Pokud chcete jenom něco malého zdravého k obědu, pak pro Vás máme zeleninové saláty, sendviče, obložené bagety a vegetariánské pomazánky. Jako sladkou tečku můžeme nabídnout tvarohové dorty, koláče, muffiny a další sladkosti.

ro bio miminka máme vedle čerstvé zeleniny a ovoce i širokou nabídku dětských příkrmů, mlék a kaší v biokvalitě a samozřejmě také ekologické plenky a kosmetiku pro nejmenší. Nabízíme také široký sortiment ekologické drogerie a kosmetiky, léčivé bylinky a kapky, Bachovy esence a fair trade výrobky z projektu NAMA Člověka v tísni.

Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Pronikněte za 3 hodiny do tajů rostlinné stravy. V živém online kurzu Veganství pro zelenáče se s vámi podělím o důležitou teorii i praktické tipy a postupy, jak se stravovat pestře a chutně. Na zkušenosti z 12 let mé veganské praxe se můžete ptát přímo z pohodlí svého domova. Zjistěte víc