Veganství pro zelenáče

Veganství pro zelenáče

Chcete vědět, co je to seitan nebo robi, překvapit ostatní chutnou večeří z tempehu nebo tofu a v prodejně zdravé výživy se pohybovat se světáckou samozřejmostí a znaleckou jiskrou v oku? Pak jste na správné adrese.

Kurz Veganství pro zelenáče je určený nejen pro ty, kteří alespoň částečně uvažují o bezmasé a obecně zdravější stravě, ale také pro všechny, kteří si chtějí zpestřit jídelníček, rozšířit paletu kuchařských surovin a chutí nebo se prostě dozvědět něco nového. 

Řeč bude o alternativách masa, luštěninách, obilovinách, oříšcích a semínkách, ovocných a zeleninových šťávách, smoothies, rostlinných mlécích, klíčení, kvašení, výrobcích na českém trhu (pomazánky, rostlinné bílkoviny), méně známých surovinách... Zkrátka o mých zkušenostech ale i slepých uličkách, které jsem posbíral za více než 12 let intenzivního studování a vlastního zkoumání vegetariánské, veganské a syrové (živé) stravy.

Kromě teoretických základů a výživových doporučení se zaměříme na praktické pojetí - co kde koupit a jak použít/upravit, osvětlíme si různém postupy a podíváme se na zoubek správnému dochucování. Kurz proběhnou formou interaktivného webináře a díky tomu vám můžu ukázat obsah mojí ledničky a spíže, ale také spoustu vychytávek, jako je třeba vodní kefír.

Pavel OvesnýKdo vás kurzem povede? Jmenuju se Pavel Oves (opravdu, není to umělecký pseudonym :) ) a jsem dlouholetým propagátorem rostlinné stravy a zakladatelem portálu Vegmania.cz, který právě čtete. Lektorování se věnuju řadu let a mými kurzy prošlo více než 1800 účastníků. Moc mě baví předávat dál své zkušenosti a potkávat nové inspirativní tváře.

 

Termíny: pá 16.10.2020 a st 11.11.2020, vždy od 18:00 do 21:00
Cena: 350 Kč
Místo: online přenos přímo k vám domů
Poznámka: Webinář se uskuteční předstřednictvím platformy Zoom (software fungující na podobném principu jako např. Skype). Abyste mohli být jeho aktivními účastníky a ptát se, budete kromě nainstalováného Zoomu potřebovat mikrofon a webkameru (postačí i chytrý telefon, ale notebook bude lepší). Webinář bude interaktivní a prakticky zaměřený, proto je kapacita omezená na 10 účastníků.

Chci se přihlásit


Jak se vám kurz líbil

V kurzu jsem se dozvědela vše co mě zajímalo, něco jsem již věděla, nejsem úplný "zelenáč", ale některé věci pro mě byly novinkou. Perfektní obsah kurzu, informace vyčerpávající, poznámek spousta. Pavla Stránská

Byl to takový exkurz veganskou stravou. Od základů, co se týče živin, jejich zdrojů a využití až po dochucování jídel a různé vychytávky. Vše proloženo obrázky, názornými ukázkami a možnosté očuchat a ochutnat různé suroviny. Ač nejsem vegan/vegetarián, spoustu věcí už znám, ale i přesto jsem si z kurzu hodně odnesla a rozhodně bych na něj šla znovu. Romana Dolečková

Velmi obohacující a osvěžující kurz. Spoustu nových informací, které se dají hned po kurzu aplikovat. Určitě doporučuji. Na kurzu byly i ochutnávky a pár praktických receptů, jak uvařit zdravě, rychle a chutně. Adriana Sloupenská

Kurz byl super, dozvedel jsem se spoustu zajimavych informaci a co jsem vedet, jsem si zopakoval. Byly to naslapane 3 h plne uzitecnych informaci a rad, jak se prokousat vegetarianskym svetem. Pavel pripravil super ochutnavku, takze jsme i na vlastni jazyk ochutnaly nektere z jeho popisovanych pokrmu. Martin Pavlas

Chci se přihlásit

Časté dotazy

Jak funguje přihlášení?
Po kliknutí na tlačítko se dostanete na přihlašovací formulář, kde vyplníte vaše údaje a vystaví se faktura. Tu poté zaplatíte převodem na účet. Platba na místě bohužel není možná (z důvodů omezené kapacity, náročné přípravy a nákladů na suroviny potřebuji znát počet skutečných návštěvníků s předstihem).

Co když se nebudu moci kurzu zúčastnit?
Podrobně na všechny situace odpovídají obchodní podmínky. Ale zkráceně je to takto: pokud se včas odhlásíte (do 4 dní před kurzem), máte nárok na vrácení peněz nebo můžete přijít na jiný termín. Při zrušení 2-3 dny před kurzem máte možnost vrácení 50% ze zaplacené částky nebo můžete přijít na další termín. Při odhlášení 36 a méně hodin před začátkem zaplacená částka propadá, ale máte možnost za sebe poslat jinou osobu. Tyto podmínky mají ochránit časové a finanční náklady, vzniklé pořádáním kurzu. Účastníkům se ale vždy snažím vyjít maximálně vstříc.