Esence

vegetariánská restaurace Jablonec nad Nisou
Soukenná 588/4, Jablonec nad Nisou, 46601
+420 608 918 333
+420 723 321 602
info@vegit-point.cz
http://vegit-point.cz/

od pondělí do pátku od 9:00 do 16:00

Zveme všechny do nové vegetariánské jídelny ESENCE v Jablonci nad Nisou na zdravé a chutné jídlo. Na výběr dvě nabízíme dvě hlavní jídla z nichž je vždy jedno bezlepkové a veganské.

Máme rádi poctivou gastronomii. U všech výrobků a jídel vycházíme z kvalitního složení a snažíme se o dosažení výborné chuti, proto vaříme výhradně z kvalitních a čerstvých surovin. V naší nabídce máme vhodné potraviny pro vegetariány, vegany, makrobiotiky, dietáře apod.

Naše výrobky jsou určeny pro kohokoliv, kdo má rád dobré jídlo. Více informací najdete na našich stánkách http://vegit-point.cz/.

poukaz na kurz vaření Nestihli jste nakoupit? Sháníte ořechy a semínka, luštěniny nebo obiloviny? Nebo také těstoviny, rostlinné oleje, ořechová másla, sušené ovoce? Na jednom místě je s dalším pestrým výběrem zdravých potravin najdete za férové ceny v e-shopu Grizly.cz.
zjisti víc
Pronikněte za 3 hodiny do tajů rostlinné stravy. V živém online kurzu Veganství pro zelenáče se s vámi podělím o důležitou teorii i praktické tipy a postupy, jak se stravovat pestře a chutně. Na zkušenosti z 12 let mé veganské praxe se můžete ptát přímo z pohodlí svého domova. Zjistěte víc