Forky's

Forky's
Jezuitská 1, Brno, 60200
515 908 665
info@forkys.cz
http://www.forkys.cz

Po - Pá: 11:00 - 21:00
So: 12:00 - 21:00

Forky's je nedávno otevřené, designově vyladěné brněnské bistro s lákavou nabídkou nejen pro vegany a příznivce raw stravy. Kromě poledního menu (polévka a dvě hlavní jídla) nabízíme také minutkovou kuchyni, pestrou paletu salátů a veganské verze rychlovek do ruky, jako jsou portobello a luštěninové burgery, hotdogy, wrappy a senviče. Pro mlsné jazyky máme také sladké dezerty a vlastní pečivo. Můžete u nás také nakoupit chlazené veganské zboží a superpotraviny.

Forky's
Forky's
Forky's
poukaz na kurz vaření Nestihli jste nakoupit? Sháníte ořechy a semínka, luštěniny nebo obiloviny? Nebo také těstoviny, rostlinné oleje, ořechová másla, sušené ovoce? Na jednom místě je s dalším pestrým výběrem zdravých potravin najdete za férové ceny v e-shopu Grizly.cz.
zjisti víc
Pronikněte za 3 hodiny do tajů rostlinné stravy. V živém online kurzu Veganství pro zelenáče se s vámi podělím o důležitou teorii i praktické tipy a postupy, jak se stravovat pestře a chutně. Na zkušenosti z 12 let mé veganské praxe se můžete ptát přímo z pohodlí svého domova. Zjistěte víc