Veganské vaření II. - speciality

Tatarák

Tento kurz je určený především pro absolventy předchozího workshopu Veganské vaření. Zatímco ten se zaměřoval především na základní recepty a každodenní vaření, tentokrát si kromě nich ukážeme pokročilejší techniky a vrhneme se na speciality. Můžete se těšit např. na výrobu oříškových sýrů, domácích energických tyčinek, burgerů nebo krekrů, další vychytávky testuju.

Termín: neděle 22. dubna 10:00 - 15:00 (zbývá 5 míst)
Cena: 1200 Kč
Místo: Řevnice u Prahy (do Řevnic se z centra Prahy dostanete pohodlně za 30 minut vlakem směr Beroun, jezdí 2x za hodinu)

Chci se přihlásit

Jak funguje přihlášení? po kliknutí na tlačítko se dostanete na přihlašovací formulář, kde vyplníte vaše údaje a vystaví se faktura. Tu poté zaplatíte převodem na účet. Platba na místě bohužel není možná (z důvodů omezené kapacity, náročné přípravy a nákladů na suroviny potřebuji znát počet skutečných návštěvníků s předstihem).

Pavel OvesnýKurz vede Pavel Ovesný - dlouholetý propagátor rostlinné stravy, zakladatel portálu Vegmania.cz a ostřílený lektor, jehož kurzy prošlo více než 1200 účastníků. Na kurzu Veganské vaření se můžete těšit na 2 polévky, 2 pomazánky, 4 hlavní jídla a něco sladkého navrch. Provětráme spíže a kredenc a ukážeme si méně časté suroviny a ingredience. Domů si kromě receptů odnesete i ochutnávky pro své blízké.

Chci se přihlásit