Zdravá výživa U Zeleného stromu

Zdravá výživa U Zeleného stromu
Okružní 4701, Zlín
773001494
prodejny@zvuzelenehostromu.cz
https://www.zdravizprirody.cz

pondělí–pátek: 8:00–18:30
sobota: 8:00–12:00

Nabízíme různé druhy potravin, zdravého životního stylu (rýže, obilovin, luštěnin, mouky aj.). Fair trade i dia výrobky. Velký důraz klademe při výběru bezlepkového sortimentu. Denně si zde můžete zakoupit čerstvé celozrnné, kváskové a bezlepkové pečivo, byliny, bylinné kapky. Vyberete si z široké škály přírodní kosmetiky, potravinových doplňků, ale také z chlazených kozích výrobků, vegetariánských pomazánek, sýrů, jogurtů nebo mlék.

Prodejna je bezbariérová, nabízí tedy velmi dobrý přístup maminkám s malými dětmi. Pro naše nejmenší zde najdete jak zdravé svačinky, kaše, přírodní sladidla pro přípravu pokrmů, bonbóny či tyčinky. Jsme přírodní lékárna, kde zákazníci vyhledávají pomoc při špatném zažívání, bolesti kloubů a svalů či vypadávání vlasů.

u-zeleneho-stromu-03
u-zeleneho-stromu-02
u-zeleneho-stromu-01
Vaříte dokola stále stejné recepty? Pronikněte do tajů rostlinné stravy. Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření. Vybrat si můžete Veganské vaření - seitan, tempeh a spol. či kurz o luštěninách. Poukaz na kurzy můžete koupit také jako dárek. Kurzy se konají o víkendech v domáckém prostředí v Řevnicích u Prahy. Zjistěte víc