Zdravá výživa U Zeleného stromu

Zdravá výživa U Zeleného stromu
Okružní 4701, Zlín
773001494
prodejny@zvuzelenehostromu.cz
https://www.zdravizprirody.cz

pondělí–pátek: 8:00–18:30
sobota: 8:00–12:00

Nabízíme různé druhy potravin, zdravého životního stylu (rýže, obilovin, luštěnin, mouky aj.). Fair trade i dia výrobky. Velký důraz klademe při výběru bezlepkového sortimentu. Denně si zde můžete zakoupit čerstvé celozrnné, kváskové a bezlepkové pečivo, byliny, bylinné kapky. Vyberete si z široké škály přírodní kosmetiky, potravinových doplňků, ale také z chlazených kozích výrobků, vegetariánských pomazánek, sýrů, jogurtů nebo mlék.

Prodejna je bezbariérová, nabízí tedy velmi dobrý přístup maminkám s malými dětmi. Pro naše nejmenší zde najdete jak zdravé svačinky, kaše, přírodní sladidla pro přípravu pokrmů, bonbóny či tyčinky. Jsme přírodní lékárna, kde zákazníci vyhledávají pomoc při špatném zažívání, bolesti kloubů a svalů či vypadávání vlasů.

u-zeleneho-stromu-03
u-zeleneho-stromu-02
u-zeleneho-stromu-01
Online kurz Rostlinný jídelníček Pronikněte za jeden večer do tajů rostlinné stravy
V online kurzu Rostlinný jídelníček se s vámi podělím o nezbytnou teorii i praktické tipy a postupy, jak jíst pestře a chutně. Na zoubek koukneme luštěninám, ořechům, alternativám masa a mléka, dochucování i samotnému sestavení jídelníčku. Online kurz se 45 kapitolami a 2,5 hodinami videí můžete sledovat z pohodlí domova Zjistěte víc