Vegtral

Vegtral
Čechova 12, Praha 7, 17000
+420 777 794 091
vegtral@seznam.cz
http://vegtral.cz

denně 11:00 - 00:00

Vegetariánská a veganská restaurace (s občasnou nabídkou ryb) nabízí polední a večerní menu s polévkou a 3-4 hlavními jídly, z nichž je některé možno upravit vegansky či bezlepkově. Posedět můžete také na předzahrádce.

Chutnalo vám tu?: 
Vaše hodnocení: Žádné Average: 2 (1 vote)

Komentáře

Bohužel během 5 návštěv jsem spokojená s jídlem byla pouze jednou. Odpoledne často nemají nic vegan a jídlo prostě často není chutné:(

Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Chcete proniknout do tajů rostlinné stravy? Neumíte správně dochucovat? Vaříte dokola stále ty stejné recepty? Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření.

E-mailový oběžník Vegmania

Chcete dostávat užitečné tipy a triky z rostlinné kuchyně nebo tématické recepty podle ročních období do vaší pošty? Věnujte mi e-mail a já vám 1 - 2x do měsíce napíšu. Nechcete kupovat zajíce v pytli? Pak se nejdříve podívejte se, jaké e-maily můžete očekávat.

Chcete dostávat užitečné tipy a triky z rostlinné kuchyně nebo tématické recepty do vaší pošty?