Vegetbar

Vegetbar
Kvítková 540, Zlín, 76001
732 940 554
http://www.vegetbar.cz

po - pá: 7:00 - 18:00

Příjďte navštívit zdravé bistro s vegetariánskými, veganskými a vitariánskými specialitami. Otevřeno máme už od sedmi od rána, takže si u nás můžete dát snídani nebo brunch, ke svačince sendviče, vege burgery nebo palačinky a v poledne vegetariánský nebo veganský oběd. Chybět pochopitelně nebudou ani různé delikatesy.

Vegetbar
Vegetbar
Vegetbar
Vegetbar
Chutnalo vám tu?: 
Vaše hodnocení: Žádné Average: 5 (1 vote)
Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Chcete proniknout do tajů rostlinné stravy? Neumíte správně dochucovat? Vaříte dokola stále ty stejné recepty? Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření.

E-mailový oběžník Vegmania

Chcete dostávat užitečné tipy a triky z rostlinné kuchyně nebo tématické recepty podle ročních období do vaší pošty? Věnujte mi e-mail a já vám 1 - 2x do měsíce napíšu. Nechcete kupovat zajíce v pytli? Pak se nejdříve podívejte se, jaké e-maily můžete očekávat.

Chcete dostávat užitečné tipy a triky z rostlinné kuchyně nebo tématické recepty do vaší pošty?