Veg Teg

Veg Teg
Trojická 8, Praha 2, 12000
731 726 293
catering@vegteg.cz
http://www.vegteg.cz

Pondělí - Pátek: 08:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 17:00

Ve VEGTEG cateringu vám připravíme veganské produkty, které nejen dobře vypadají, ale jsou i chutné. Využíváme sezónní ovoce a zeleninu. Slova bio, gluten free/bezlepkový, raw, fair-trade, se u nás často skloňují. Připravujeme veganské dezerty, dorty i jednohubky. Kávu si můžete vylepšit sojovým a mandlovým mlékem. Náš inovativní přístup spočívá v každodenní snaze dát zákazníkům férové jídlo i nápoje, a to ve všech směrech. Přípravu jídla vnímáme jako organický a kreativní proces a následnou konzumaci jako společenskou aktivitu.

poukaz na kurz vaření Nestihli jste nakoupit? Sháníte ořechy a semínka, luštěniny nebo obiloviny? Nebo také těstoviny, rostlinné oleje, ořechová másla, sušené ovoce? Na jednom místě je s dalším pestrým výběrem zdravých potravin najdete za férové ceny v e-shopu Grizly.cz.
zjisti víc
Pronikněte za 3 hodiny do tajů rostlinné stravy. V živém online kurzu Veganství pro zelenáče se s vámi podělím o důležitou teorii i praktické tipy a postupy, jak se stravovat pestře a chutně. Na zkušenosti z 12 let mé veganské praxe se můžete ptát přímo z pohodlí svého domova. Zjistěte víc