V.bistro

Jánská 11, Brno, 60200
brno.bistro@bioobchod.cz
http://www.vbistro.cz

po - pá 8:00 - 19:00

Veganské bistro v centru Brna nabízí celodenní nabídku jídel. Ráno si můžete vybrat ze snídaňového menu (müsli, koláče a zákusky ve veganské i raw verzi, čerstvé šťávy), k obědu širokou nabídku hlavních jídel (robi steaky, různé druhy luštěnin, místní specialitou jsou pak karbanátky), ke svačině pak bagety, chlebíčky nebo veganský hot dog.

Chutnalo vám tu?: 
Zatím nehodnoceno
Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Chcete proniknout do tajů rostlinné stravy? Neumíte správně dochucovat? Vaříte dokola stále ty stejné recepty? Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření.

E-mailový oběžník Vegmania

Chcete dostávat užitečné tipy a triky z rostlinné kuchyně nebo tématické recepty podle ročních období do vaší pošty? Věnujte mi e-mail a 1 - 2x do měsíce vám napíšu. Nechcete kupovat zajíce v pytli? Pak se nejdříve podívejte se, jaké e-maily můžete očekávat.