Tulasi

Tulasi
Dlouhá ulice 166, Příbram, 26101
773 878 878
tulasiveg@seznam.cz
http://tulasi.cz

Pondělí - Pátek: 11:00 - 17:30

Jsme rodinný podnik z Příbramska, zabývající se veganskou kuchyní inspirovanou indickým kulinářstvím. Všechny "mléčné" ingredience (smetana, máslo, mléko,atd...) jsou výhradně veganské alternativy k těmto živočiným produktům. Na každý den připravujeme menu složené z hlavního zeleninového chodu "sabji", přílohy, smažené zeleniny v těstíčku (pakora), polévky, salátu a sladkého dezertu. Jídelníček na nejbližší týden najdete na našich webových stránkách.

Tulasi
Tulasi
Tulasi
Tulasi
Tulasi
Chutnalo vám tu?: 
Zatím nehodnoceno
Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Chcete proniknout do tajů rostlinné stravy? Neumíte správně dochucovat? Vaříte dokola stále ty stejné recepty? Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření.

E-mailový oběžník Vegmania

Chcete dostávat užitečné tipy a triky z rostlinné kuchyně nebo tématické recepty podle ročních období do vaší pošty? Věnujte mi e-mail a já vám 1 - 2x do měsíce napíšu. Nechcete kupovat zajíce v pytli? Pak se nejdříve podívejte se, jaké e-maily můžete očekávat.

Chcete dostávat užitečné tipy a triky z rostlinné kuchyně nebo tématické recepty do vaší pošty?