Secret of raw

Secret of raw - vitariánská (raw food) restaurace
Seifertova 13, Praha 3, 13000
222 513 258
info@secretofraw.cz
http://www.secretofraw.cz

Po - Pá: 10:30 - 22:00
So: 11:00 - 22:00
Ne: 17:00 - 22:00

Nevařená, živá strava, připravená dle zásad raw food kuchyně po celý den. Kromě stálé nabídky pro vás máme i denní menu a sezónní speciality. Používáme zásadně potraviny rostlinného původu, zpracované maximálně do 40 st. Celsia.
Velký výběr raw dortů a dalších sladkostí a fresh bar. Jídla lze objednat i po telefonu a zabalit s sebou. Rozvozy přes www.damejidlo.cz.
Najdete u nás i malý obchůdek s raw potravinami.

Raw pizza
Pasta marinara s kelp nudlemi
Sunburger
Lasagne z červené řepy
Chutnalo vám tu?: 
Vaše hodnocení: Žádné Average: 3 (1 vote)

Komentáře

Do secret of raw jsem zašli na velký oběd. Fresh byl dobrý, polévka vynikající, hlavní jídla byla zajímavá. Cena byla pro mě dost vysoká:(

Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Chcete proniknout do tajů rostlinné stravy? Neumíte správně dochucovat? Vaříte dokola stále ty stejné recepty? Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření.

E-mailový oběžník Vegmania

Chcete dostávat užitečné tipy a triky z rostlinné kuchyně nebo tématické recepty podle ročních období do vaší pošty? Věnujte mi e-mail a já vám 1 - 2x do měsíce napíšu. Nechcete kupovat zajíce v pytli? Pak se nejdříve podívejte se, jaké e-maily můžete očekávat.

Chcete dostávat užitečné tipy a triky z rostlinné kuchyně nebo tématické recepty do vaší pošty?