Raw Bar

Raw Bar
Čs. legií 1364/20, Ostrava, 70200
608 818 397
rawbar@rawbar.cz
http://www.rawbar.cz

Po - Pa 09:00 - 19:00
So - Ne zavřeno

Nebudeme vám nabízet jídlo průmyslově zpracované, které prošlo mikrovlnkami, nebo hluboce zmrazené. Naše vaření se vyvinulo v průběhu let, kdy odráželo měnící se vkus. Že je to správný směr, nám ukazuje rychle se rozvíjející myšlení lidí, kteří dávají přednost zdravému jídelníčku oproti fast foodům nebo těžkému jídlu tradiční české kuchyně. Úžasná různorodost zeleniny, ovoce, luštěnin, ořechů, čerstvých bylinek a koření zaručuje, že jídlo bez masa nemusí být ani plané, ani nudné. Mnoho lidí bylo příjemně překvapeno, když poprvé ochutnali něco z veganské, vitariánské nebo vegetariánské kuchyně.

Snažíme se, aby náš styl byl neokázalý a nestydatě čerstvý, plný chutí a zdraví, plný života. Slogan „Jsme tím, co jíme“ u nás nabývá úplně jiný rozměr. Správné stravování je jednou z nejlepších investic, kterými můžeme dlouhodobě prospět svému zdraví. Zdravý životní styl může přispět k dosažení a udržení optimálního zdravotního stavu našeho těla a může také snížit nebezpečí vzniku onemocnění, které špatné stravování způsobuje.

Chutnalo vám tu?: 
Zatím nehodnoceno
Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Chcete proniknout do tajů rostlinné stravy? Neumíte správně dochucovat? Vaříte dokola stále ty stejné recepty? Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření.

E-mailový oběžník Vegmania

Chcete dostávat užitečné tipy a triky z rostlinné kuchyně nebo tématické recepty podle ročních období do vaší pošty? Věnujte mi e-mail a já vám 1 - 2x do měsíce napíšu. Nechcete kupovat zajíce v pytli? Pak se nejdříve podívejte se, jaké e-maily můžete očekávat.

Chcete dostávat užitečné tipy a triky z rostlinné kuchyně nebo tématické recepty do vaší pošty?