Raw Bar

Raw Bar
Čs. legií 1364/20, Ostrava, 70200
608 818 397
rawbar@rawbar.cz
http://www.rawbar.cz

Po - Pa 09:00 - 19:00
So - Ne zavřeno

Nebudeme vám nabízet jídlo průmyslově zpracované, které prošlo mikrovlnkami, nebo hluboce zmrazené. Naše vaření se vyvinulo v průběhu let, kdy odráželo měnící se vkus. Že je to správný směr, nám ukazuje rychle se rozvíjející myšlení lidí, kteří dávají přednost zdravému jídelníčku oproti fast foodům nebo těžkému jídlu tradiční české kuchyně. Úžasná různorodost zeleniny, ovoce, luštěnin, ořechů, čerstvých bylinek a koření zaručuje, že jídlo bez masa nemusí být ani plané, ani nudné. Mnoho lidí bylo příjemně překvapeno, když poprvé ochutnali něco z veganské, vitariánské nebo vegetariánské kuchyně.

Snažíme se, aby náš styl byl neokázalý a nestydatě čerstvý, plný chutí a zdraví, plný života. Slogan „Jsme tím, co jíme“ u nás nabývá úplně jiný rozměr. Správné stravování je jednou z nejlepších investic, kterými můžeme dlouhodobě prospět svému zdraví. Zdravý životní styl může přispět k dosažení a udržení optimálního zdravotního stavu našeho těla a může také snížit nebezpečí vzniku onemocnění, které špatné stravování způsobuje.

poukaz na kurz vaření Nestihli jste nakoupit? Sháníte ořechy a semínka, luštěniny nebo obiloviny? Nebo také těstoviny, rostlinné oleje, ořechová másla, sušené ovoce? Na jednom místě je s dalším pestrým výběrem zdravých potravin najdete za férové ceny v e-shopu Grizly.cz.
zjisti víc
Pronikněte za 3 hodiny do tajů rostlinné stravy. V živém online kurzu Veganství pro zelenáče se s vámi podělím o důležitou teorii i praktické tipy a postupy, jak se stravovat pestře a chutně. Na zkušenosti z 12 let mé veganské praxe se můžete ptát přímo z pohodlí svého domova. Zjistěte víc