Pyramida

Pyramida České Budějovice
Dr. Stejskala 426/15, České Budějovice
607045900
info@pyramida-cb.cz
http://www.pyramida-cb.cz

Pondělí – Pátek: 8:00-18:00
Sobota: 8:30-11:30

Je libo luštěniny, rýži, obilniny, sušené ovoce a skořápkové plody, sojová mléka, bezmasé výrobky jako tofu nebo seitan, jogurty, paštiky, čokolády, jedlé oleje všech druhů a barev či specifické potraviny, jejichž obstarání je obtížné, ale vaše žaludky si je oblíbily na cestě za zdravým životním stylem?

V našem obchodě naleznete produkty všech vašich oblíbených českých i zahraničních dodavatelů. Za ty velké české jmenujme firmy Pro-bio nebo Country Life, které nás zásobují zejména kvalitními bio, ale i nebio potravinami, původními středoevropskými plodinami jako jsou pohanka, špalda nebo jáhly, které konzumovali naši předkové a my je dnes úspěšně znovuobjevujeme, protože prospívají našemu zdraví a zpestřují náš mnohdy jednotvárný jídelníček.

Mezi další patří společnost Sunfood, dodavatel chlazených výrobků (tofu a tempeh v různých příchutích, tofu salámy, kysaná zelenina pickles,…), ale i specifických produktů jako je miso pasta, omáčky Shoyu a Tamari nebo umeocet a švestičky umeboshi, tradiční japonský škrob kuzu, škrob arrowroot, mořské řasy agar (rostlinná želatina), dulse, wakame a mnohé další.

pyramida-02
pyramida-01
pyramida
Online kurz Rostlinný jídelníček Pronikněte za jeden večer do tajů rostlinné stravy
V online kurzu Rostlinný jídelníček se s vámi podělím o nezbytnou teorii i praktické tipy a postupy, jak jíst pestře a chutně. Na zoubek koukneme luštěninám, ořechům, alternativám masa a mléka, dochucování i samotnému sestavení jídelníčku. Online kurz se 45 kapitolami a 2,5 hodinami videí můžete sledovat z pohodlí domova Zjistěte víc