Plevel

Plevel
Krymská 126/2, Praha 10, 10100
273 160 041
info@restauraceplevel.cz
http://www.restauraceplevel.cz

pondělí - pátek 9:00 - 22:00
sobota - neděle 11:00 - 23:00

Restaurace s příznačným názvem Plevel nabízí veganské nebo raw veganské dobroty. Každý den v ní najdete originální nabídku polévek, hlavních jídel a skvělých sladkých i slaných dezertů (k nahlédnutí je dispozici na facebookovém profilu). Široká je i nabídka alkoholických i nealkoholických, studených i teplých nápojů, zahrnující jak klasické evergreeny v podobě piva nebo různých druhů kvalitních vín až po domácí sirupy, bylinné čaje z čerstvých bylin nebo fresh džusy z ovoce i zeleniny.

Komentáře

Navštívila jsem pouze jednou a nebyla jsem úplně nadšená. Bohužel mám tento hood lehce z ruky - takže si u mě Plevel zatím nezlepšil renomé:)
Doufám, že u vás ano!

Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Chcete proniknout do tajů rostlinné stravy? Neumíte správně dochucovat? Vaříte dokola stále ty stejné recepty? Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření.