Mlsná kavka

Mlsná kavka
Sokolovská 327/29, Praha 8, 18000
777 913 054
info@mlsnakavka.cz
http://www.mlsnakavka.cz

Po - So: 11:30 - 23:00
Ne: 11:00 - 23:00

Mlsná kavka je nekuřácká vegetariánská restaurace, která pod jednou střechou a v jedné kuchyni spojuje kvalitní bezmasá jídla a pracovní uplatnění lidí znevýhodněných na trhu práce. Vznikla jako společný projekt Občanského sdružení Green Doors a Filipa Kavky Smiggelse.

V Mlsné kavce si můžete vybrat z nápaditých pokrmů připravených z čerstvých potravin a ingrediencí. V každém ročním období Vás překvapíme novým jídelním lístkem sestaveným ze sezónních surovin. Zajímavou vegetariánskou kuchyni doplní KVALITNÍ česká vína a fair trade káva.

Komentáře

V kafce je to jak kdy, ale naposledy jsme tam měla moc dobrý burger a bramboračku!

Respekt k tomu, že Kavka dává příležitost lidem, kteří potřebují pomoc. Obsluha byla vždycky milá, ale jídlo spíš "jen dobré" (třeba curry s rýží hodně suché, portobelo hodně nasáklé tukem), s úpravou na talíři si taky hlavu nikdo moc nedělal.

Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Pronikněte za 3 hodiny do tajů rostlinné stravy? V kurzu Veganství pro zelenáče se s vámi podělím o praktické tipy a postupy, jak se stravovat pestře a chutně. Živý online kurz můžete sledovat z pohodlí svého domova a přímo se ptát na mé zkušenosti z 13 let veganské praxe.