mamacoffee Londýnská

mamacoffee Londýnská
Londýnská 49, Praha 2, 12000
+420 773 263 333
veronika.pavlikova@mamacoffee.cz
https://www.mamacoffee.cz/content/londynska/

po-pá: 8:30 - 20:00
so-ne: 10:00 - 18:00

První mamacoffee kavárna a obchod s váženou kávou se nachází přímo na křižovatce ulic Londýnská a Rumunská. Kromě čerstvě pražené kávy u nás také můžete ochutnat sypané čaje a občerstvení z pekárny mamacoffee. Nabídka občerstvení je vhodná pro vegetariány, vegany i celiaky. Od jara do podzimu se naše kavárna pravidelně rozšiřuje o venkovní zahrádku, která nabídne trochu klidu v jinak rušném centru Prahy.

Kavárna je nekuřácká s kuřáckou zahrádkou.

Dezert ve skle
Chutnalo vám tu?: 
Zatím nehodnoceno
Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Chcete proniknout do tajů rostlinné stravy? Neumíte správně dochucovat? Vaříte dokola stále ty stejné recepty? Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření.

E-mailový oběžník Vegmania

Chcete dostávat užitečné tipy a triky z rostlinné kuchyně nebo tématické recepty podle ročních období do vaší pošty? Věnujte mi e-mail a já vám 1 - 2x do měsíce napíšu. Nechcete kupovat zajíce v pytli? Pak se nejdříve podívejte se, jaké e-maily můžete očekávat.

Chcete dostávat užitečné tipy a triky z rostlinné kuchyně nebo tématické recepty do vaší pošty?