Maloca café

Maloca café
Štefánikova 7, Brno, 60200
+420 607 874 302
maloca.brno@gmail.com
https://www.facebook.com/TukalokaCafe/

Po-Pá: 7:00 - 22:00
So-Ne: 10:00 - 22:00

Maloca je místo, kde se spolu scházejí obyvatelé Amazonie, aby si spolu popovídali a odpočinuli si. Je to místo, kde spěch a stres zůstávají u vstupních dveří a klidná atmosféra a společnost přátel vytváří kouzelnou harmonii a působí jako balzám na duši.

Nabízíme jemnou kávu, kterou dostáváme z rukou farmářů. Dále máme stále k zakousnutí pochutiny pro všechny s rozličnými návyky a životními filozofiemi, takže u nás dostanete jak vegetariánské, tak i veganské varianty slaných i sladkých štrůdlů a muffinů a mnoha dalších pochutin. Také všechny naše kávy jsou k dostání ve verzi s rostlinným mlékem.

Platit můžete pouze v hotovosti, rezervace možná.

Maloca café
Maloca café
Maloca café
Maloca café
Maloca café
Maloca café

Komentáře

Tukaloca café - skvělá káva i filtrovaná. Luxusní vegan dortíky a koláče i slané!
Skvěle strávený den plný deště:)

Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Chcete proniknout do tajů rostlinné stravy? Neumíte správně dochucovat? Vaříte dokola stále ty stejné recepty? Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření.