Maloca café

Maloca café
Štefánikova 7, Brno, 60200
+420 607 874 302
maloca.brno@gmail.com
https://www.facebook.com/TukalokaCafe/

Po-Pá: 7:00 - 22:00
So-Ne: 10:00 - 22:00

Maloca je místo, kde se spolu scházejí obyvatelé Amazonie, aby si spolu popovídali a odpočinuli si. Je to místo, kde spěch a stres zůstávají u vstupních dveří a klidná atmosféra a společnost přátel vytváří kouzelnou harmonii a působí jako balzám na duši.

Nabízíme jemnou kávu, kterou dostáváme z rukou farmářů. Dále máme stále k zakousnutí pochutiny pro všechny s rozličnými návyky a životními filozofiemi, takže u nás dostanete jak vegetariánské, tak i veganské varianty slaných i sladkých štrůdlů a muffinů a mnoha dalších pochutin. Také všechny naše kávy jsou k dostání ve verzi s rostlinným mlékem.

Platit můžete pouze v hotovosti, rezervace možná.

Maloca café
Maloca café
Maloca café
Maloca café
Maloca café
Maloca café
poukaz na kurz vaření Nestihli jste nakoupit? Sháníte ořechy a semínka, luštěniny nebo obiloviny? Nebo také těstoviny, rostlinné oleje, ořechová másla, sušené ovoce? Na jednom místě je s dalším pestrým výběrem zdravých potravin najdete za férové ceny v e-shopu Grizly.cz.
zjisti víc
Pronikněte za 3 hodiny do tajů rostlinné stravy. V živém online kurzu Veganství pro zelenáče se s vámi podělím o důležitou teorii i praktické tipy a postupy, jak se stravovat pestře a chutně. Na zkušenosti z 12 let mé veganské praxe se můžete ptát přímo z pohodlí svého domova. Zjistěte víc