Loving Hut Dukelských hrdinů

Loving Hut Dukelských hrdinů
Dukelských hrdinů 18, Praha, 17000
+420 222 950 768
info@lovinghut.cz
http://www.lovinghut.cz/dukelskych-hrdinu.html

Po–Pá: 11–16
So: 12–16

Veškeré pokrmy v naší restauraci jsou čistě rostlinného původu (veganské), s láskou připravené a podávané v krásné, přátelské a pokojné atmosféře. Vytváříme bezpečné a vhodné prostředí pro rodiny a zákazníky všeho věku. Všechny prostory v naší restauraci jsou nekuřácké a všechny naše nápoje jsou nealkoholické. Náš personál Vás vždy přijme s přátelským úsměvem.

S konceptem šetrným k životnímu prostředí a zdravými, vysoce kvalitními ingrediencemi Vás zveme k ochutnání naší mezinárodní kuchyně, která nám všem umožňuje jíst výborné jídlo, zatímco přispíváme k záchraně planety. Pro všechny naše pokrmy a nápoje používáme tolik produktů bez genetické modifikace, kolik je jen možné. Také se snažíme získávat ingredience od místních výrobců, abychom zákazníkům nabídli ty nejčerstvější, nejzdravější a nejlahodnější pokrmy.

Chutnalo vám tu?: 
Vaše hodnocení: Žádné Average: 2 (1 vote)

Komentáře

Do loving hut chodím vždy když mám kocovinu, protože vím, že si dám hodně smažené jídlo:) Ale je možnost i salátů, rýže se zeleninou a tofu. Já tma prostě jdu na prasárničky a nebo na dort - zrovna v této pobočce mi dorty chutnají nejvíc - protože nejsou tolik sladké.