Jiná káva

Jiná káva
U Kasáren 192, Beroun - Město, 26601
311 612 428
info@lomikamen.cz
http://www.jinakava.cz

po: 11:00 - 14:00
út - pá: 11:00 - 22:00
so: 12:00 - 22:00

Kavárna a vegetariánská restaurace, která je zároveň malým multikulturním prostorem. Provozovatelem Jiné kávy je občanské sdružení Lomikámen, o.s., jehož posláním je podpora lidí s psychickými problémy, kteří vás v kavárně budou obsluhovat.

V Jiné kávě se v poledním čase podávají vegetariánská obědová meníčka s kohoutkovou vodou zdarma. Každý pátek je menu tématicky zaměřeno na některou zahraniční kuchyni. Po celý den lze objednat několik menších jídel, domácí moučníky a chuťovky. Z nápojů je v nabídce například kvalitní káva a kávové speciality, čerstvé sypané čaje, mošty, domácí limonády, míchané alkoholické nápoje a točená piva Bernard nebo Matuška. Zaplatit můžete hotově nebo stravenkami Ticket Restaurant, Gastro Pass a Cheque Déjeuner.

Kavárna nabízí příjemné posezení v zimě u krbových kamen a v létě pod slunečníky na venkovní zahrádce. K dispozici je PC s internetem zdarma a wi-fi připojení, zapůjčit si můžete deskové hry. V kavárně se pravidelně konají výstavy obrazů a fotografií, koncerty, přednášky, promítání filmů, autorská čtení...

Celý vnitřní prostor je nekuřácký.

Venkovní zahrádka
Příklad týdenního menu
Sheperd´s Pie (Pastýřský koláč)
Ratatouille s kuskusem
Sezónní nápoj - bezová limonáda
Koláček s lesním ovocem a čokoládovou pěnou
Výstava fotografií
Koncert skupiny Hm...
Výstava obrazů
Festival outdoorových filmů
Chutnalo vám tu?: 
Vaše hodnocení: Žádné Average: 5 (1 vote)
Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Chcete proniknout do tajů rostlinné stravy? Neumíte správně dochucovat? Vaříte dokola stále ty stejné recepty? Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření.

E-mailový oběžník Vegmania

Chcete dostávat užitečné tipy a triky z rostlinné kuchyně nebo tématické recepty podle ročních období do vaší pošty? Věnujte mi e-mail a já vám 1 - 2x do měsíce napíšu. Nechcete kupovat zajíce v pytli? Pak se nejdříve podívejte se, jaké e-maily můžete očekávat.

Chcete dostávat užitečné tipy a triky z rostlinné kuchyně nebo tématické recepty do vaší pošty?