Jiná káva

Jiná káva
U Kasáren 192, Beroun - Město, 26601
311 612 428
info@lomikamen.cz
http://www.jinakava.cz

po: 11:00 - 14:00
út - pá: 11:00 - 22:00
so: 12:00 - 22:00

Kavárna a vegetariánská restaurace, která je zároveň malým multikulturním prostorem. Provozovatelem Jiné kávy je občanské sdružení Lomikámen, o.s., jehož posláním je podpora lidí s psychickými problémy, kteří vás v kavárně budou obsluhovat.

V Jiné kávě se v poledním čase podávají vegetariánská obědová meníčka s kohoutkovou vodou zdarma. Každý pátek je menu tématicky zaměřeno na některou zahraniční kuchyni. Po celý den lze objednat několik menších jídel, domácí moučníky a chuťovky. Z nápojů je v nabídce například kvalitní káva a kávové speciality, čerstvé sypané čaje, mošty, domácí limonády, míchané alkoholické nápoje a točená piva Bernard nebo Matuška. Zaplatit můžete hotově nebo stravenkami Ticket Restaurant, Gastro Pass a Cheque Déjeuner.

Kavárna nabízí příjemné posezení v zimě u krbových kamen a v létě pod slunečníky na venkovní zahrádce. K dispozici je PC s internetem zdarma a wi-fi připojení, zapůjčit si můžete deskové hry. V kavárně se pravidelně konají výstavy obrazů a fotografií, koncerty, přednášky, promítání filmů, autorská čtení...

Celý vnitřní prostor je nekuřácký.

Venkovní zahrádka
Příklad týdenního menu
Sheperd´s Pie (Pastýřský koláč)
Ratatouille s kuskusem
Sezónní nápoj - bezová limonáda
Koláček s lesním ovocem a čokoládovou pěnou
Výstava fotografií
Koncert skupiny Hm...
Výstava obrazů
Festival outdoorových filmů
Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Pronikněte za 3 hodiny do tajů rostlinné stravy? V kurzu Veganství pro zelenáče se s vámi podělím o praktické tipy a postupy, jak se stravovat pestře a chutně. Živý online kurz můžete sledovat z pohodlí svého domova a přímo se ptát na mé zkušenosti z 13 let veganské praxe.