Jiná káva

Jiná káva
U Kasáren 192, Beroun - Město, 26601
311 612 428
info@lomikamen.cz
http://www.jinakava.cz

po: 11:00 - 14:00
út - pá: 11:00 - 22:00
so: 12:00 - 22:00

Kavárna a vegetariánská restaurace, která je zároveň malým multikulturním prostorem. Provozovatelem Jiné kávy je občanské sdružení Lomikámen, o.s., jehož posláním je podpora lidí s psychickými problémy, kteří vás v kavárně budou obsluhovat.

V Jiné kávě se v poledním čase podávají vegetariánská obědová meníčka s kohoutkovou vodou zdarma. Každý pátek je menu tématicky zaměřeno na některou zahraniční kuchyni. Po celý den lze objednat několik menších jídel, domácí moučníky a chuťovky. Z nápojů je v nabídce například kvalitní káva a kávové speciality, čerstvé sypané čaje, mošty, domácí limonády, míchané alkoholické nápoje a točená piva Bernard nebo Matuška. Zaplatit můžete hotově nebo stravenkami Ticket Restaurant, Gastro Pass a Cheque Déjeuner.

Kavárna nabízí příjemné posezení v zimě u krbových kamen a v létě pod slunečníky na venkovní zahrádce. K dispozici je PC s internetem zdarma a wi-fi připojení, zapůjčit si můžete deskové hry. V kavárně se pravidelně konají výstavy obrazů a fotografií, koncerty, přednášky, promítání filmů, autorská čtení...

Celý vnitřní prostor je nekuřácký.

Venkovní zahrádka
Příklad týdenního menu
Sheperd´s Pie (Pastýřský koláč)
Ratatouille s kuskusem
Sezónní nápoj - bezová limonáda
Koláček s lesním ovocem a čokoládovou pěnou
Výstava fotografií
Koncert skupiny Hm...
Výstava obrazů
Festival outdoorových filmů
poukaz na kurz vaření Nestihli jste nakoupit? Sháníte ořechy a semínka, luštěniny nebo obiloviny? Nebo také těstoviny, rostlinné oleje, ořechová másla, sušené ovoce? Na jednom místě je s dalším pestrým výběrem zdravých potravin najdete za férové ceny v e-shopu Grizly.cz.
zjisti víc
Pronikněte za 3 hodiny do tajů rostlinné stravy. V živém online kurzu Veganství pro zelenáče se s vámi podělím o důležitou teorii i praktické tipy a postupy, jak se stravovat pestře a chutně. Na zkušenosti z 12 let mé veganské praxe se můžete ptát přímo z pohodlí svého domova. Zjistěte víc