Jelica BioGurmania

Jelica BioGurmania
Na Zlíchově 35, Praha 5, 15000
251 555 536
602 212 069
info@jelica.cz
http://www.jelica.cz

Pondělí - zavřeno
Út - Pá 17:00 - 22:00
So - Ne 12:00 - 22:00

Naše kuchyně je založená na principu nové gastronomie, v jejíchž základech leží koncept hlásající, že každé dobré jídlo začíná především dobrou a zdravou surovinou, a my věříme, že i ten nejvytříbenější gastronomický zážitek může být extremně zdravý. Právě proto našim hostům nabízíme širokou paletu vynikajících veganských a raw food pokrmů, připravovaných výhradně ze surovin v BIO kvalitě.U nás si najde každý gurmán to nejvhodnější a nejlepší pro sebe – veganské speciality a kvalitní zdravý raw food, na jehož základě vyrábíme i všechny naše dezerty.

Překvapíme Vás i nápojovým lístkem. Vína z celého světa, limonády, minerální vody a džusy vybíráme osobně a též pouze v BIO kvalitě. Pochutnáte si u nás i na vynikajícím kvasnicovém nebo žitném BIO pivu Schremser. Nabídneme Vám i nealko a bezlepkové pivo. Pro Vaši vitalitu a zdraví Vám rádi připravíme zeleninové či ovocné smoothies a freshe! Na závěr si můžete dát šálek dobré fair-trade kávy.

Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Pronikněte za 3 hodiny do tajů rostlinné stravy. V živém online kurzu Veganství pro zelenáče se s vámi podělím o důležitou teorii i praktické tipy a postupy, jak se stravovat pestře a chutně. Na zkušenosti z 12 let mé veganské praxe se můžete ptát přímo z pohodlí svého domova. Zjistěte víc