Green Spirit Bistro & Cafe

Hellichova 397/14, Praha 1, 11800
257 317 459
info@greenspiritbistro.cz
http://www.greenspiritbistro.cz

Po - Pá 10.00 - 22.00
So - Ne 10.00 - 22.00

Green Spirit je čistě vegetariánské Bistro a Cafe, kde bychom vám rádi představili jídla, která, ačkoliv jsou bezmasá, nepostrádají vtip a kreativitu a mimo to chceme ukázat, že se dá vařit tak chutně, že vám maso chybět nebude. Inspirovali jsme se kuchyněmi celého světa a pochutná si každý, kdo má rád čerstvou a domácí stravu s použitím kvalitních surovin. Máme zde také čerstvé sendviče z žitného chleba, pomazánky z tofu, lehké saláty, raw dezerty či koktejly z plodu Acaí nebo z Guarany, či točenou „Plzeň“.

Na své si také přijdou maminky s dětmi, které ocení výběr dětských jídel a prodej sortimentu zdravé stravy a nekuřácké prostředí. Na jaře plánujeme dětský koutek s pískovištěm na zahradě. Těšíme se na vás, a protože jsme velcí milovníci zvířat, jste u nás vítáni i s vašimi čtyřnohými miláčky.

poukaz na kurz vaření Nestihli jste nakoupit? Sháníte ořechy a semínka, luštěniny nebo obiloviny? Nebo také těstoviny, rostlinné oleje, ořechová másla, sušené ovoce? Na jednom místě je s dalším pestrým výběrem zdravých potravin najdete za férové ceny v e-shopu Grizly.cz.
zjisti víc
Pronikněte za 3 hodiny do tajů rostlinné stravy. V živém online kurzu Veganství pro zelenáče se s vámi podělím o důležitou teorii i praktické tipy a postupy, jak se stravovat pestře a chutně. Na zkušenosti z 12 let mé veganské praxe se můžete ptát přímo z pohodlí svého domova. Zjistěte víc