Green Spirit Bistro & Cafe

Hellichova 397/14, Praha 1, 11800
257 317 459
info@greenspiritbistro.cz
http://www.greenspiritbistro.cz

Po - Pá 10.00 - 22.00
So - Ne 10.00 - 22.00

Green Spirit je čistě vegetariánské Bistro a Cafe, kde bychom vám rádi představili jídla, která, ačkoliv jsou bezmasá, nepostrádají vtip a kreativitu a mimo to chceme ukázat, že se dá vařit tak chutně, že vám maso chybět nebude. Inspirovali jsme se kuchyněmi celého světa a pochutná si každý, kdo má rád čerstvou a domácí stravu s použitím kvalitních surovin. Máme zde také čerstvé sendviče z žitného chleba, pomazánky z tofu, lehké saláty, raw dezerty či koktejly z plodu Acaí nebo z Guarany, či točenou „Plzeň“.

Na své si také přijdou maminky s dětmi, které ocení výběr dětských jídel a prodej sortimentu zdravé stravy a nekuřácké prostředí. Na jaře plánujeme dětský koutek s pískovištěm na zahradě. Těšíme se na vás, a protože jsme velcí milovníci zvířat, jste u nás vítáni i s vašimi čtyřnohými miláčky.

Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Chcete proniknout do tajů rostlinné stravy? Neumíte správně dochucovat? Vaříte dokola stále ty stejné recepty? Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření.