Góvinda Soukenická

Góvinda Soukenická
Soukenická 27, Praha 1, 11000
728 063 747
info@govindarestaurace.cz
http://www.govindarestaurace.cz

Pondělí - Pátek: 11:00 - 18:00
Sobota: 12:00 - 16:00

Restaurace Góvinda jsou známé po celém světě svými chutnými a výživnými vegetariánskými pokrmy. Naše restaurace v Soukenické ulici existuje již od roku 1995 a patří mezi první vegetariánské restaurace v Praze. Přijďte ochutnat rozličné druhy indických specialit, ale také lahodná jídla nejrozmanitějších chutí inspirovaná západním kulinářským uměním. Nabízíme bohaté a pestré menu složené z nejrůznějších chodů, velký výběr sladkostí a nápojů a navíc přídavky zdarma.

Komentáře

Govindy - no to je trochu risk, poměrně často se mi stalo, že jídlo opravdu nebylo dobré - dle mých chutí. Prostředí někdy také lehce podivné a neútulné. V zásadě mají specifický jídelníček, který je pouze inspirováno indickým jídlem - nerada bych, aby někdo zaměnil za indické jídlo:) Jídla se dost často opakují.
V soukenické mám o něco lepší zkušenosti!

Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Pronikněte za 3 hodiny do tajů rostlinné stravy. V živém online kurzu Veganství pro zelenáče se s vámi podělím o důležitou teorii i praktické tipy a postupy, jak se stravovat pestře a chutně. Na zkušenosti z 12 let mé veganské praxe se můžete ptát přímo z pohodlí svého domova. Zjistěte víc