Góvinda Soukenická

Góvinda Soukenická
Soukenická 27, Praha 1, 11000
728 063 747
info@govindarestaurace.cz
http://www.govindarestaurace.cz

Pondělí - Pátek: 11:00 - 18:00
Sobota: 12:00 - 16:00

Restaurace Góvinda jsou známé po celém světě svými chutnými a výživnými vegetariánskými pokrmy. Naše restaurace v Soukenické ulici existuje již od roku 1995 a patří mezi první vegetariánské restaurace v Praze. Přijďte ochutnat rozličné druhy indických specialit, ale také lahodná jídla nejrozmanitějších chutí inspirovaná západním kulinářským uměním. Nabízíme bohaté a pestré menu složené z nejrůznějších chodů, velký výběr sladkostí a nápojů a navíc přídavky zdarma.

Chutnalo vám tu?: 
Vaše hodnocení: Žádné Average: 3.5 (2 votes)

Komentáře

Govindy - no to je trochu risk, poměrně často se mi stalo, že jídlo opravdu nebylo dobré - dle mých chutí. Prostředí někdy také lehce podivné a neútulné. V zásadě mají specifický jídelníček, který je pouze inspirováno indickým jídlem - nerada bych, aby někdo zaměnil za indické jídlo:) Jídla se dost často opakují.
V soukenické mám o něco lepší zkušenosti!

Chcete proniknout do tajů rostlinné stravy? Neumíte správně dochucovat? Vaříte dokola stále ty stejné recepty? Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření.

E-mailový oběžník Vegmania

Chcete dostávat užitečné tipy a triky z rostlinné kuchyně nebo tématické recepty podle ročních období do vaší pošty? Věnujte mi e-mail a 1 - 2x do měsíce vám napíšu. Nechcete kupovat zajíce v pytli? Pak se nejdříve podívejte se, jaké e-maily můžete očekávat.