Food of Love Ostrava

28. října 3348/65, Ostrava, 70200
558111134
foodoflove.ova@gmail.com
http://foodoflove.cz

Po - Pá 9:00-21:00

Přinášíme spojení veganské a raw restaurace s klubem osobního rozvoje kde nabízíme kurzy, přednášky a workshopy v širokém okruhu témat. Věříme, že u nás zrelaxujete a naleznete nasycení nejen pro Vaše tělo, ale i Duši, protože do všeho, co děláme, vkládáme naši upřímnou lásku a péči.

Mimo jídlo, které léčí tělo, a aktivity, které léčí duši, a které tvoří kostru celého podniku, cítíme jako důležité vyzdvihnout atmosféru, kterou jako tým v restauracích vytváříme, a která tuto kostru vyplňuje. Dáváme si velmi záležet na dobrých vztazích nejen k zákazníkům, ale i mezi sebou. Náš úsměv není nikdy falešný, protože když nás něco trápí, vždy se navzájem podržíme. Food of Love pro nás není zaměstnání, ale poslání, svou práci milujeme a věříme, že to snadno pocítíte :)

Kromě klasické restaurace jsme také klubem, místem pro setkávání a propojování. Lidí, znalostí, radosti, a vůbec všeho se vším. Nabízíme množství akcí, seminářů, workshopů a setkání přímo v restauraci, stejně tak jako zájezdy a kurzy po celém světě. Svou akci u nás můžete uspořádat i Vy, ať už soukromou, či veřejnou. Nabízíme náš prostor i pro oslavy a meetingy.

poukaz na kurz vaření Nestihli jste nakoupit? Sháníte ořechy a semínka, luštěniny nebo obiloviny? Nebo také těstoviny, rostlinné oleje, ořechová másla, sušené ovoce? Na jednom místě je s dalším pestrým výběrem zdravých potravin najdete za férové ceny v e-shopu Grizly.cz.
zjisti víc
Pronikněte za 3 hodiny do tajů rostlinné stravy. V živém online kurzu Veganství pro zelenáče se s vámi podělím o důležitou teorii i praktické tipy a postupy, jak se stravovat pestře a chutně. Na zkušenosti z 12 let mé veganské praxe se můžete ptát přímo z pohodlí svého domova. Zjistěte víc