Cesmína.Cafe

Cesmína.Cafe
Hradešínská 51, Praha 10, 10000
245 501 516
774 262 734
cafe@cesminacafe.cz
http://www.cesminabio.cz/

Po - Ne: 10:00 - 20:00

Vaše jídla jsou 100% veganská, z 80 procent vařená z bio surovin a farmářskou zeleninu. Používáme kvalitní oleje, za studena lisované. Všechny suroviny jsou bez konzervantů, barviv a umělého čehokoliv. Ochutnat u nás můžete také fair trade kávu a odnést si domů kvalitní víno. Aktuální jídelníček najdete na adrese www.cesminacafe.cz/denni-nabidka/

Cesmína.Cafe
Cesmína.Cafe
Cesmína.Cafe
Cesmína.Cafe+
Chutnalo vám tu?: 
Zatím nehodnoceno
Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Chcete proniknout do tajů rostlinné stravy? Neumíte správně dochucovat? Vaříte dokola stále ty stejné recepty? Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření.

E-mailový oběžník Vegmania

Chcete dostávat užitečné tipy a triky z rostlinné kuchyně nebo tématické recepty podle ročních období do vaší pošty? Věnujte mi e-mail a já vám 1 - 2x do měsíce napíšu. Nechcete kupovat zajíce v pytli? Pak se nejdříve podívejte se, jaké e-maily můžete očekávat.

Chcete dostávat užitečné tipy a triky z rostlinné kuchyně nebo tématické recepty do vaší pošty?