Čajovna Ve dvoře

Čajovna Ve dvoře
Nádražní 109, Sedlčany, 26401
608 665 256
cajovna.sedlcany@seznam.cz
http://cajovna.sw22.cz/

Po, Út, Čt 10:00 – 16:00
St 10:00 – 20:00
Pá 10:00 – 20:00 (22:00)
So 17:00 – 20:00 (22:00)

V čajovně nabízíme příjemné posezení u kvalitních čajů v příjemném prostředí s příjemnou obsluhou. Připravujeme pro Vás pokrmy vždy z čerstvých, sezónních surovin a nepoužíváme žádné průmyslové polotovary. Všechna jídla i dezerty, opouštějící naši kuchyni, jsou výhradně domácí výroby a odrážejí naši filozofii, zaměřující se na maximální kvalitu.

Součástí čajovny je prodejna zdravé výživy. Sortiment prodejny obsahuje: obiloviny, luštěniny, semena a ořechy, tofu a podobné produkty, rostlinné oleje, přírodní šťávy, zdravé cukrovinky, včelí produkty, přírodní preparáty, bylinné, širokou škálu biopotravin atd. Zaměřujeme se především na prodej potravin pro celiaky. V naší nabídce naleznete nejen bezlepkovou mouku, těstoviny, pečivo, sušenky ale širokou škálu vhodných potravin.

Čajovna Ve dvoře
Čajovna Ve dvoře
Čajovna Ve dvoře
Čajovna Ve dvoře
Čajovna Ve dvoře
Vaříte dokola stále stejné recepty? Pronikněte do tajů rostlinné stravy. Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření. Vybrat si můžete Veganské vaření - seitan, tempeh a spol. či kurz o luštěninách. Poukaz na kurzy můžete koupit také jako vánoční dárek. Kurzy se konají o víkendech v domáckém prostředí v Řevnicích u Prahy. Momentálně nabízím také kurzy "na klíč" pro dvojice či páry. Zjistěte víc