Čajovna Ve dvoře

Čajovna Ve dvoře
Nádražní 109, Sedlčany, 26401
608 665 256
cajovna.sedlcany@seznam.cz
http://cajovna.sw22.cz/

Po, Út, Čt 10:00 – 16:00
St 10:00 – 20:00
Pá 10:00 – 20:00 (22:00)
So 17:00 – 20:00 (22:00)

V čajovně nabízíme příjemné posezení u kvalitních čajů v příjemném prostředí s příjemnou obsluhou. Připravujeme pro Vás pokrmy vždy z čerstvých, sezónních surovin a nepoužíváme žádné průmyslové polotovary. Všechna jídla i dezerty, opouštějící naši kuchyni, jsou výhradně domácí výroby a odrážejí naši filozofii, zaměřující se na maximální kvalitu.

Součástí čajovny je prodejna zdravé výživy. Sortiment prodejny obsahuje: obiloviny, luštěniny, semena a ořechy, tofu a podobné produkty, rostlinné oleje, přírodní šťávy, zdravé cukrovinky, včelí produkty, přírodní preparáty, bylinné, širokou škálu biopotravin atd. Zaměřujeme se především na prodej potravin pro celiaky. V naší nabídce naleznete nejen bezlepkovou mouku, těstoviny, pečivo, sušenky ale širokou škálu vhodných potravin.

Čajovna Ve dvoře
Čajovna Ve dvoře
Čajovna Ve dvoře
Čajovna Ve dvoře
Čajovna Ve dvoře
Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Chcete proniknout do tajů rostlinné stravy? Neumíte správně dochucovat? Vaříte dokola stále ty stejné recepty? Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření.