Bistro Satyr

Bistro Satyr
Kardinála Berana 24, Plzeň, 30100
725 241 938
bistro-satyr@seznam.cz
http://www.bistro-satyr.cz

Po - Pá: 10:00 - 16:00

Vegetariánské bistro Satyr přináší do Plzně novou možnost stravování nejen pro vegetariány. V bistru pro Vás vaříme sezonně z čerstvých kvalitních surovin, nabízíme jídla z různých koutů světa, ale i tradiční jídla české kuchyně. Každý den si můžete vybrat ze dvou druhů polévek, jedné vegetariánské popřípadě veganské hotovky, několika minutek, salátů a baget. Vše Vám rádi zabalíme také sebou.

Rozvážíme hotová jídla. Rozvoz bude probíhat následovně: vždy ve čtvrtek obdrží zájemci na email jídelní lístek na následující týden. Od pátku je možné objednávat jídla na celký následující týden nebo na vybrané dny. Minutková jídla je možná objednat telefonicky na určitou hodinu. Hlavní jídla jsou připravena na jedenáctou a polévky již na desátou hodinu.

poukaz na kurz vaření Nestihli jste nakoupit? Sháníte ořechy a semínka, luštěniny nebo obiloviny? Nebo také těstoviny, rostlinné oleje, ořechová másla, sušené ovoce? Na jednom místě je s dalším pestrým výběrem zdravých potravin najdete za férové ceny v e-shopu Grizly.cz.
zjisti víc
Pronikněte za 3 hodiny do tajů rostlinné stravy. V živém online kurzu Veganství pro zelenáče se s vámi podělím o důležitou teorii i praktické tipy a postupy, jak se stravovat pestře a chutně. Na zkušenosti z 12 let mé veganské praxe se můžete ptát přímo z pohodlí svého domova. Zjistěte víc