Bistro Satyr

Bistro Satyr
Kardinála Berana 24, Plzeň, 30100
725 241 938
bistro-satyr@seznam.cz
http://www.bistro-satyr.cz

Po - Pá: 10:00 - 16:00

Vegetariánské bistro Satyr přináší do Plzně novou možnost stravování nejen pro vegetariány. V bistru pro Vás vaříme sezonně z čerstvých kvalitních surovin, nabízíme jídla z různých koutů světa, ale i tradiční jídla české kuchyně. Každý den si můžete vybrat ze dvou druhů polévek, jedné vegetariánské popřípadě veganské hotovky, několika minutek, salátů a baget. Vše Vám rádi zabalíme také sebou.

Rozvážíme hotová jídla. Rozvoz bude probíhat následovně: vždy ve čtvrtek obdrží zájemci na email jídelní lístek na následující týden. Od pátku je možné objednávat jídla na celký následující týden nebo na vybrané dny. Minutková jídla je možná objednat telefonicky na určitou hodinu. Hlavní jídla jsou připravena na jedenáctou a polévky již na desátou hodinu.

Ocitli jste se tu poprvé? Vegmania je web věnovaný propagaci rostlinné stravy. Přečíst si tu můžete články, recepty, slovníček pojmů a surovin. Součástí je i katalog vegetariánských a veganských restaurací, bister i kaváren nebo obchůdků se zdravou výživou.
Pronikněte za 3 hodiny do tajů rostlinné stravy? V kurzu Veganství pro zelenáče se s vámi podělím o praktické tipy a postupy, jak se stravovat pestře a chutně. Živý online kurz můžete sledovat z pohodlí svého domova a přímo se ptát na mé zkušenosti z 13 let veganské praxe.