Bezobalu – Hradčanská

Bezobalu - Hradčanská
222956462
prodejna@bezobalu.org
http://www.bezobalu.org/

Po – Pá 8:00 – 20:00
So 10:00 – 18:00
Ve svátky zavřeno

Nabízíme široký sortiment nebalených potravin a drogerie na váhu.
Hledáme pro Vás kvalitní produkty od lokálních dodavatelů a prezentujeme je v celé jejich přírodní kráse, bez zbytečných obalů.

Mimo lokální a ekologickou produkci dále usilujeme o dodavatele s férovými podmínkami zaměstnávání a zacházení s přírodními zdroji. Dáváme velký důraz na osvětu v oblasti prevence vytváření odpadu a uvědomělé spotřebě.

V sortimentu najdete zrna, luštěniny, semena, ořechy, sušené ovoce, mouky, koření, kváskové pečivo, výborné bio sušenky, raw čokoládu, olivy, tofu, fair trade kávu, marmelády a povidla, biodynamické mléčné výrobky, stáčenou drogerii, přírodní mýdla a šampony, kosmetické výrobky a spoustu dalšího.
Můžete si u nás umlít čerstvou mouku a kávu.

Příjemný personál Vám vždy rád poradí a pomůže. Samozřejmostí je, že můžete vše ochutnat a nakoupit můžete přesně tolik, kolik potřebujete a nejste omezení velikostí balení.

Dopoledne mezi 8-11 hodinou poskytujeme kočárkovou slevu pro rodiče s dětmi do 6ti let.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Online kurz Rostlinný jídelníček Pronikněte za jeden večer do tajů rostlinné stravy
V online kurzu Rostlinný jídelníček se s vámi podělím o nezbytnou teorii i praktické tipy a postupy, jak jíst pestře a chutně. Na zoubek koukneme luštěninám, ořechům, alternativám masa a mléka, dochucování i samotnému sestavení jídelníčku. Online kurz se 45 kapitolami a 2,5 hodinami videí můžete sledovat z pohodlí domova Zjistěte víc