Bezobalu – Hradčanská

Bezobalu - Hradčanská
222956462
prodejna@bezobalu.org
http://www.bezobalu.org/

Po – Pá 8:00 – 20:00
So 10:00 – 18:00
Ve svátky zavřeno

Nabízíme široký sortiment nebalených potravin a drogerie na váhu.
Hledáme pro Vás kvalitní produkty od lokálních dodavatelů a prezentujeme je v celé jejich přírodní kráse, bez zbytečných obalů.

Mimo lokální a ekologickou produkci dále usilujeme o dodavatele s férovými podmínkami zaměstnávání a zacházení s přírodními zdroji. Dáváme velký důraz na osvětu v oblasti prevence vytváření odpadu a uvědomělé spotřebě.

V sortimentu najdete zrna, luštěniny, semena, ořechy, sušené ovoce, mouky, koření, kváskové pečivo, výborné bio sušenky, raw čokoládu, olivy, tofu, fair trade kávu, marmelády a povidla, biodynamické mléčné výrobky, stáčenou drogerii, přírodní mýdla a šampony, kosmetické výrobky a spoustu dalšího.
Můžete si u nás umlít čerstvou mouku a kávu.

Příjemný personál Vám vždy rád poradí a pomůže. Samozřejmostí je, že můžete vše ochutnat a nakoupit můžete přesně tolik, kolik potřebujete a nejste omezení velikostí balení.

Dopoledne mezi 8-11 hodinou poskytujeme kočárkovou slevu pro rodiče s dětmi do 6ti let.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Vaříte dokola stále stejné recepty? Pronikněte do tajů rostlinné stravy. Přijďte ochutnat nové suroviny a chutě na kurzy veganského vaření. Vybrat si můžete Veganské vaření - seitan, tempeh a spol. či kurz o luštěninách. Poukaz na kurzy můžete koupit také jako dárek. Kurzy se konají o víkendech v domáckém prostředí v Řevnicích u Prahy. Zjistěte víc